Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » "ТІК" - бути, чи не бути — ось питання.
"ТІК" - бути, чи не бути — ось питання.

З слабким рівнем виходять на велику сцену не тільки у нас, і не тільки тепер. Я коли слухаю і дивлюся ранній Deep Purple, то собі дивуюся кого я обрав в ідоли в 70-х роках. Але коли порівняти їх ранні роботи і рівень 80-х, 90-х років, то це небо і земля

Це якраз те про що я писав вище: майстерність діло наживне, а талант ,харизма та оригінальність - то як Бог дав.

«Бути чи не бути? Ось у чому питання! Бути чи не бути? Ось у чому прокляття життя » Вільям Шекспір "Гамлет".

У Подерв'янського це краще вийшло, правда, зацитувати не можу :) ...

Віталік Вус, Ви про якого клавішника ??  Якого з них ??  Бо того що я чув, у нас, на живому концерті у Винниках, це був не клавішник а жах... Вступ до пісні Апрель, спартачив зовсім, видно на студії там дійсно грав клавішник... :)))  Барабанщик у них добре грає! Сам Львівянин, Брас група теж на рівні! ,  А от басист, гітарист і клавішник - бажають бути кращими... Перед ними у нас виступав Скрябін з живим звуком....  То було небо і земля...   4 музиканти (Бас, клавішні, гітара і ударні) Ото була "МАШИНА"...  Працювали повністю в живу навіть без плейбеку, було чути суто тих 4 інструменти, зато який там ансамбль, яка зіграність, звуковидобуття і тд! Я прозрів! Все в порівнянні! Саме найгірше що Тік мав бути родзинкою свята і поставили його після Скряби...  Багато людей просто порозходилося (не музикантів) уявіть собі який був контраст...           

Добавлю все таки - те що він зробив внесок у розвиток недолугої української естради - це беззаперечний факт!  І нам дав репертуар, чим бавити публіку! 

А тих клавішників багато?Я саме і мав на увазі пісню "Апрель".Наживо чув 2 рази:в Новояворівську на "молодій Галичині" (який рік-не згадаю).Другий раз-у Львівській філармонії,13.03.2008 (були ще концерти,але без цієї пісні).І виконання "малого" (так його кличуть),було на висоті.Заявляю з усією відповідальністю-сам вже 13 років за клавішами по забавах.

Віталік, планку "висоти" кожен обирає собі сам. Для мене це рівень Джона Лорда, Ріка Уейкмена, Джордана Рудеса   http://www.youtube.com/watch?v=xgZhiYff7nM    Для Вас той хлопчина з гурту "ТІК"  показник класу і майстерності. Кожному своє.

Цілком згідний з Ігорем. Багато колег не хочуть рівнятися на кращих,але радіють тому,що є ще гірші за них. І тому у нас такий "високий" рівень виконання.

Рівнятися тут дійсно нема на кого, особисто сам знаю кращих духовиків, гітаристів і т.д. у колі своїх друзів-музикантів..., але...щось таки в них є!?... частина народу їх полюбила, є фани...і думаю так просто їх не запросили на  ( http://www.youtube.com/watch?v=abOtmoEQE64 ) виступ з іншими "зірками"

На пісню Сірожене пірожене, є другі слова, може хто підскаже?   Завчасно дякую !

Я не кажу,що хлопці із "ТІКу" - віртуози. Вони не  "моцарти", який у  дитинстві грав найскладніші твори.      п.Панчишин Рівнятися тут дійсно нема на кого, особисто сам знаю кращих духовиків, гітаристів і т.д. у колі своїх друзів-музикантів..., але...щось таки в них є!?...  Чого ж Ви  суперечите самі собі? Ось таке в них щось і є,що люди сприймають. Співчуваю Вашим духовикам і гітаристам - ну "не взяли их в искусство". Шановні, перестаньте заздрити,що хлопці із "ТІКу" виступають на ТБ і т.д. Повторюю - я не фанат , але В. Бронюк має голос і слух! Взагалі - тема некоректна. Може гурту "Експрес" почнемо "перемивати кісточки"? Ми ж "звьозди" (тільки не визнані!).

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти