Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи змогли б ви відпрацювати весілля виключно на українському репертуарі?
Чи змогли б ви відпрацювати весілля виключно на українському репертуарі?

Дорогі друзі! Погоджуюсь з п.Романом(без лестощів)треба більше українського!Де б ми не жили,може,ми і ми зробимо внесок у розбудову нашої держави
 

Нестор, я зрозумів. Взагалі питання "парнусових замовлень" тонка і делікатна справа. Мав кілька випадків коли свідомо завищував суму винагороди вдвічі, а то і втричі, за виконання, через некоректне звертання.  Тобто нераз підходили з питанням:" А цю ... (називалась недуже ходова і специфічна річ) можете?". Справа в тім що виглядало, що замовник заздалегідь був впевнений що ми незможемо виконати замовлення. Але на свою голову, чи то пак його гаманець, нам це було під силу і ми мали можливість виконати замовлення.  От щоб небуло такого відношення, то і озвучувалась цифра. У всіх випадках платили, але в подальшому вже не звертались. Ні, то й ні, всіх грошей незаробиш. Я проти зверхності і неввічливості в площині - замовник-музиканти

Бувають і в мене такі випадки:

- Сишиш, давай мурку

- А нашо тобі так дорога пісня?

- В смислє?

- 50 грн. (або 100)

І тут вже фіфті-фіфті буде дальше вимахуватись чи ні. Був випадок на "українському" весіллі коли молодий сказав "та вже заграйте тому чуваку мурку, бо він всьо весілля рознесе". Буває шо як сам бачу що з  "клієнтом" краще не звязуватись, то йду на уступки. Щоправда, якщо це не суперечить домовленості з молодятами, інакше відправляю клієнта до них.

Мені дивно, чому всі пишуть такою інтонацією, типу "Та я би не грав, але мушу!!!" ) Особисто я отримую задоволення від виконання багатьох пісень російською мовою! А пісня "Я не могу без тебя" Валерія Меладзе взагалі є однією з моїх улюбленх пісень. А от "мурку" я ніколи і ні за які гроші співати не буду, і не тульки тому, що я її терпіти не можу, а і тому, що мені не пасує її співати)
В мене навіть фанери нема:))))))))
 

Мурку під фанєру? Стидайсі:)

В мене особисто нема якоїсь відрази до російських чи іноземних пісень. Наприклад польську мову колись не любив, але недавно знайшов на нашому сайті "Жоно моя" - "зацепило", і будем її використовувати в наступнім сезоні. Є купа класних російських пісень, "Город которого нет" гарно наприклад йде, "Марджаджа", "Долина чудная", та ж "Дольче Габана" особисто мені не є гидка, принаймі поки не приїлось. Тож справа не в мові, а в доречності пісні на конкретному весіллі зокрема і на весіллі загалом. Якщо весілля українське, молодята в строї, ми в вишиванках, то яка "Адєса"? А мурка як на мене впринципі недоречна на весіллі, як і інший блатняк Круга, Шуфутінского, Кричевського (маю на увазі не весь репертуар, а блатняк). Ну що робити пісні про зону, зеків, урків на весіллі? Не розумію.

Я також люблю більше українські пісні і не тому що тут можна скачати фанери а тому що я  народився і живу в Україні .Хотілось б побувати на весіллі в глубинці Росії де б співали українські пісні.А ось переклад нашої пісні При долині кущ калини по російськи чути доводилось неодноразово.І в мене колись були весілля де просили тільки українське.Побільше б таких весіль і не було б такого як зараз-в Київському університеті викладають переважно на російській.   

:))) Тут не у фанері справа, а у відношенні до пісні))

А про блатняк на весіллі цілком згідний!!!)

P.S.

Нажаль, ще жодного весілля не працював, де молодята були у народному строї! НАЖАЛЬ!

На одному, правда, дружки були в народному строї, то на Франківщині було, але вони самі ж і замовляли "Детсво" кілька разів)
 

Юра ти може не повіриш але в мене був один такий випадок на весіллі-один мужик (тверезий) ну так достав з тою Муркою що то був повний дурдом.Ну а я також рогом вперся то він аж своє посвідчення мені під ніс тикав-майор міліції .ДеБІЛІВ в нас хватає.

Майор міліції хтів мурку - прикол, але зараз все можливо, коли заступник генпрокурора мурку на сцені грає: http://www.youtube.com/watch?v=klAWdJbfwKc

Мені тикали під ніс посвідчення СБУ, але то не за музику, а під час ведення весілля.

Мені довелось побувати на весіллі де майже всі включаючи молодих  батьків гостей музикантів офіціантів-всі були в українських строях .За тамаду були хлопці з Івано-Франківська КВН Батяри. Незабутні спогади і море задоволення.І великий приплив енергії і надії-що в нас ще щось зміниться.А жити без надії - це не життя. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти