Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи змогли б ви відпрацювати весілля виключно на українському репертуарі?
Чи змогли б ви відпрацювати весілля виключно на українському репертуарі?

Галичанин, не згоден, що такий рагулізм деяких гостей властивий в більшій мірі для "західних" українців, мені здається смоли всюди достатньо. З тою "пані" ви даремно включались в дискусію, не варто таке бидло сприймати серйозно. Раджу або віджартовуватись або "вішати локшину", наприклад сказати що саксофоніст грав в цирковому (чи військовому) оркестрі з 12 років, піаніст - володар премії імені Моцарата, а що звучать якісь нотки нечисто може - то модний англійський стиль  виконання - септ-бекар-терція, і т.д., нехай собі думає шо ви наплели і як на це реагувати. Був раз випадок, одна гостя запитала про освіту, наш трубач так яскраво розписав як наш гітарист (самоучка) грав з Вакарчуком в Океані Ельзи, але потім - сім'я, тож Слава в Київ, а Петро - в весільні музики. Я ЧУТЬ НЕ ПОВІРИВ! Що вже казати про гостю:) Я, скажімо, кажу щиру правду, що вчився в музшколі на фортепіано, трубі, баяні, гітарі, барабані, ксилофоні, просто не уточнюю, що ф-но 4 класи, труба/баян 4 класи, а решта - по 1 класу для розваги:)

Щодо випадку "такої кількості українських пісень" - це ж підтвердження моїх слів, людям подобається якщо української музики багато, але не всі музиканти готові запропонувати достатній асортимент українських пісень. А ви собі уявіть їхню реакцію якщо в цінці весілля вони б усвідомили, що тільки українські пісні були? Оце б було відчуття гордості! Як не за культуру то за мову принаймі.

Зрозуміло, що багато українських пісень, не настільки розкручених як рос. попса, але може з часом гості "втягнуться", своїм виконанням ви будете ці пісні фактично розкручувати.

Можливо це авантюра, але давайте спробуємо скласти список "виключно українського репертуару". Ось новостворена тема: Список пісень для весілля з виключно українським репертуаром

Юрій Бульбах, адеквптний комент адекватної людини!) З вами цікаво і приємно спілкуватись.А на україномовному репертуарі весілля відіграти ми зможемо!Для мене справа не у репертуарі,а у його якості)

Замість Офіцерів могла би бути і така пісня http://brattya.com/index.php/songs/75-pogony

 

поляк, коли є в Німеччині, чи Австрії, то відразу говорить німецькою, чи англійською. Наші люди, що по світах, теж швидко вивчають іноземні мови, на відміну від деяких великих сусідів. І це наш плюс, а не мінус. Я, коли є в Польщі, то теж намагаюсь говорити якнайкраще їхньою мовою. І не тому що в мені сидить меншовартість, а лише для того щоб задемонструвати, що ми не гірші від них і знання іноземних мов для українців не дивина, і не проблема. Часто доводиться спілкуватись з теперішнім молодим поколінням. Прагнення до вивчення і володіння іноземними мовами в них більше, ніж було в нас. І не через брак патріотизму, а навпаки. Не хочуть бути сірою масою в світовій спільноті і розуміти тільки "общєпонятний".      - це для Едельвейса,який говорив про поляків,німців,чехів і т.д. Слова пана Ігора Гарваса.

Роман Живограй - дякую за пісню !      Едельвейс - моя повага ! ( не тому , що земляк - а тому , що якби таких людей було більше в Украіні , то ми б не були "там" , де ми зараз є)                                                                                                                                                                                                                                                

Привіт Талісман!  Фотка до теми.

Швиденько сміємось з фотки і я її видаляю як офтоп.

Ха-ха-ха, посміявся з фотки, і з нас самих, Українців.  Проте чую скоро нам увірвеця терпець, і усім їм буде повний абзац.

Моя позиція така: якщо телик та радіо під впливом влади розкручують чужу мову, то ми, саме ми, люди мистецтва повинні розкручувати та популяризувати українське, при чому робити це потрібно поступово та ненав"язливо. Нехай кожен починає з себе.  Є ще така приказка: "Якщо хочеш щось зробити - знайдеш спосіб, не хочеш - знайдеш причину!" Тому не потрібно писати відмазки, мовляв немає українського нормального, а старатися шукати, не подобається знайдене - писати самому!  

Був у нас випадок, грали корпоратив для одеських магнатів, котрі приїхали до нас на полісся відпочити та полювати на кабана, усі чисто рускіє, окрім нас та голови адміністрації та господаря угідь. За весь вечір(4год) жодної російської пісні, "Рідна мати моя" виконувалася на біс 6 разів. За 5 разом усі сурові пантові чуваки розплакалися як малі діти. 

 

Ха-ха !!!  А хто на фотці, невже він?  Яке кодло -така і мова, ( навіть не російська, а чорті-що)!!!

Юрку,ще троха потримай,може швидше вила підемо гострити !   (  тобто писати файні пісні ). І на барикади!  Роман Співак Дует "Співаки" добавити нема вже що, в 10-ку! +!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти