Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи змогли б ви відпрацювати весілля виключно на українському репертуарі?
Чи змогли б ви відпрацювати весілля виключно на українському репертуарі?

В принципі з тобою згоден...

Я думаю що зміг би,але чи потрібно це замовникам і гостям?Я,наприклад не уявляю весілля чи проводи без російських пісень,якщо в когось є неприязнь до росіян - то при чому тут мова і пісні? Виродків хватає, що в них, що в нас.В тому році грав весілля,і давай самі українські пісні грати,підходе з гостей жіночка і каже:"Можеш щось нормальне?"Я їй:"А це що не нормальне"?Вона:"Нормальне,тільки давай щось з російського соврємєнного".Ну,як то кажуть:"Найнявся - продався".

Я в жодному випадку не говорив пронеприязнь до інших мов (цк моя особиста справа), я просто поцікавився чи хтось таке пробував і чи вдавалося. Про себе скажу, був випадок, коли через "криву організацію" корпоративу (було два гуцульських колективи без підзвучки, тобто без апарату і я, в якості ведучого), моєму звукоресисеру (мав зі собою апарат на 700 ват) довелося крутити дискотеку. Причому були представники зі всієї України і дискотека була тільки українською. І всі були задоволені.

2 Анатолій Галушка: тут йдеться про національну мову і культуру. Ніхто нікому і нічого не протиставляє. Я трохи старший і пам'ятаю що в 70-х р.р. в старших музикантів добра частина репертуару це були польські пісні (які гралися, а не співалися). Це був шлейф який поступово розтанув.

тут річ не в нериязні до росії чи російського народу,а в відроджені української пісні і культури адже не секрет що за часів союзу тай ще за царских часів українська культура планомірно  винищувалась тай по сьогдні винищується тільки методи змінились і ми лабухи як працівники культури повині робити все що в наших силах щоб розвивати і рекламувати українську мову ,культуру,пісню,адже небуде цього небуде нашого народу(і ми знову будем слугами чужиш панів)ось як на мене глобальний смисил того про що  йдеться в даній темі

Дякуючи цьому сайту відіграти весілля викючно українським репертуаром зовсім не проблема.Але погодьтесь всі,що співати наприклад що-небудь з репертуару гр.Земляне набагато приємніше ніж співати про хлопців-олігархів або щось подібне/а такого г...на на нашій естраді хоч греблю гати/.Цеж повний дибілізм.Звичайно нашу Українську культуру треба підтримувати і піднімати але не такими піснями і виконавцями.А на рахунок російськомовного репертуару--чому критикують лише російське виконання,а не ніяке інше--польське,англійське і так дальше?

поперше на російській естраді набагато більше гі...на чим на україніський,(а якщо ви пане Юрій Шимчук незнаєте якісних українських пісень то я вам щиро співчуваю)навіть тойже скрябін має пару досить змістовних пісень,подруге тут річ іде не про те щоб загнобити творчість якоїсь окремої держави а про захист української пісні, а захищати її треба саме від російської естради тому що саме російська естрада настільки потужно наперає на українські терени що скоро вже ми можем залишитись взагалі без української пісні і взагалі якщо вже доводиться на весіллях виконувати  низькопрофільні пісеньки то вже хай краще вони будуть українські,будьмо патріотами панове

юрик шумчук, якщо Вам невдається провести весілля виключно на україномовному репертуарі, то проблеми в тому я зовсім небачу. Це Ваша справа, тобто гроші. А от смаки і уподобання непотрібно нав'язувати і публічно оцінювати роботу інших такими термінами і словами, як це робите Ви. Якось непрофесійно і неетично. "Скрябіну" від того ні холодно, ні гаріче. А от прихильникам цього гурту мабудь несподобалась би така Ваша оцінка музики яку, вони з задоволенням слухають.

Я не захищаю російську мову. Я не казав що мені не вдається провести весілля українськими піснями. Я не проти Скрябіна і інших виконавців.Але якщо ви істинні ціниталі української мови то як можна співати наприклад--мє булье булье у селі і так дальше і тому подібне?Навіщо картавити нашу мову?А таких прикладів і груп у нас достатньо.Хоча проти творчості ВВ я також проти нічого не маю.А про англо- польсько- євро-мовний репертуар так ніхто нічого не написав.Чому?

А якщо ми будем виконувати низькопрофільні пісеньки -то патріотами ми нівряд чи станемо.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти