Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи змогли б ви відпрацювати весілля виключно на українському репертуарі?
Чи змогли б ви відпрацювати весілля виключно на українському репертуарі?

З названих вами виконавців у Кам'янці популярні хіба ТіК, медляки пономарьова та частково мандри з Маж хедс(1-2пісні), ну і "Вона" Чубая.але це здебільшого або дуже повільні (Пономарьов) або швидкі (Тік,Мандри.Мад Хедс) композиції. марджанджу шуфутінского,вибачте за порівняння, співають всі(і на Західній Україні,правдв з" чудовим" ,вибачте за тавтологію західноукраїнським акцентом),а назвіть сучасні українські пісні.які б співали східняки.

Та не співають ВСІ Марджаджу, примітивна мелодія і абсурдні слова, теж мені хіт... "Східняки", як і "несхідняки" будуть співати те, на що їх музиканти "посадять" (тобто чим зацікавлять). В лютому працював на весіллі в райцентрі Львіської області, музиканти разів п'ять виконували пісню "Кара-кум", хоча я цю пісню вперше чую весіллі в нашому краї і для райцентру більш логічною є народна тематика. Гості сприймали "на ура", впевнений, що такий же ефект мала б чи не будь-яка пісня гурту ТІК, але музиканти вирішили що їх "коньок" - "Кара-кум", а "ТІКом" і "не пахло" чомусь...

Тож давайте не применшувати роль музикантів в культурному житті регіону. Можна виконувати як заїзджену плтівку перевірену часом в свому регіоні російську попсу, а можна плавно, не "проти течії", а потрохи "міняючи русло" популяризувати українську музику. Ніхто не каже, що це легко в східних регіонах, але за течію тече тільки самі знаєте що :)

Шановні лабухи. Дозвольте так Вас називати. Звашим талантом перекладати тексти на Українську мову  і написанням прекрасних мінусів можна відіграти не одну халтуру і без проблем.  Веселої всім забави

 

Про яку популяризацію української музики може йти річ,якщо якісної чи навіть конкурентноспромможної української естради немає.Є український рок,альтернатива,фолк,але української "попси" з часів незалежності не було і немає. Згадайте.які хіти крутяться на весіллі "Червона рута","Водограй". "Стожари"-це все хіти 80-их. Та й про що можна говорити,коли наприклад на зустрічі обласних прокурорів в ресторані генпрокурор питає музикантів:А ви можете "Вышел в степь донецкую"?Їхній соліст,плюючись, починає згадувати слова.,врешті-решт виконує.після виконання генеральний підходить, дякує і каже:за таке виконання ВікторФедорович тобі б звання народного дав.Ні якісних українських текстів,ні хітових мелодій на жаль немає.

"З вашим талантом перекладати тексти на Українську мову "

А чи є смисл перекладати на українську,чому не можна зробити щось своє,конкурентноспроможне.Така ж ситуація і з кіно.Якщо Україна в рік робить1-2 фільми,які далеко не завжди якісні,то москалі-20,30.Не всі правда з них високохудожні.але ж роблять люди.при всій моїй нелюбові до них я їх за це поважаю.А в нас-то нема грошей(основна проблема),то нема акторів,то сценарію,то зірки не так стали...

                                                                                                                                                                                                                                                                                            Як на мене неважливо, на якій мові звучить пісня.так,я Українець, я цим горджуся,але конкурентноспосібної української естради,яка могла б протистояти російській попсі на жаль немає...                                                                                                                                                                                                                                                                           ........................................................................................................................................................................................................................................................Ну тоді Вам,найперше потрібно змінити назву колективу...сажімо  ,,Москальчани,,. Питання хто, де і якого ,віку буде ,,Журити,,  ,конкурентно спроможну естраду? Про перелік виконавців написано десь вище. Марджанджу і решту маскальського непотребу співають не всі ,тут Ви глибоко помиляєтесь!  А Ви , як діячі мистецтва і гордитесь,тим,що Ви УКРАЇНЦІ,повинні би самі впроваджувати і нав,язувати своїм слухачам файну українську естраду.Але у Вас її наразі немає,для Вас файне,то що говорить телевізор, Я переконаний , то з віком пройде.Одне,що нема популяризації українського загалом це точно.А звідки воно візьметься? Ви на краю Галичини мешкаєте ,а думка Ваша переломана,і нічим не підкріплена (бо її в такий вік,і не може бути? за мамині гроші ви купили освіту,апарат і тп.,а пороху зовсім не нюхали...), далеко не така,як по середині,і західніше.І шо тоді говорити про,,Данєцкіх,, коло руля?     А зараз для Вас.. ,те що я писав вже тут Вище                 . Я про того поляка.  Поляк-- насамперед,є поляк ,,Я єстем поляк!,,. Він, найперше патріот СВОЄЇ землі, держави,країни,товариства.А вже потім,він політично забарвлений,освіта,бізнес,хоббі.Така ж ситуація з громадянами інших країн. Англійці,німці,чехи,афганці,різнобарвні американці з різними законами в різних штатах народжуються, живуть і вмирають зі знаменом СВОЄЇ держави.Патріотизм на першому місці. Та навіть всі росіяни,є  патріоти СВОЄЇ держави. Вони-- націоналісти !  Звідки таке береться ??? А погляньте в свій родовід, два покоління назад.      А в Україні?    А в Україні двояко.  Є українці, І є МУТАНТИ !  То Ви до яких ?  А з поляком і росіянином тут,я говорю на Українській мові! Попробуйте й Ви можливо получиться ?  Мені вибачте ,Я Вас не хочу образити і на Вас не ображаюся,знаю напевне. Будете старші - будете думати по інакшому. Удачі .СЛАВА УКРАЇНІ ! ! !

Весілля - змогли б.   Стараємось так і робити.   Але -  дєтство і адєсса, від дружбів, чогось завжди мусить бути( просять чомусь саме ці пісні ).  А от в себе в кабаку - ситуація трохи інша. Виконуєм те що замовляють( мурка-для прокуратури і міліціонерів,  ах как. женщ.- для коханоі дружини, черн.глаза-для гостей з сонячного азербайджану і т. д.). Але, принципово, ніколи невиконаю - "афіцери".( доречі, підкажіть чим іі можна замінити - бо вже "дістали")

Галичанин, ви про ту конкурентноспроможність як мантру повторюєте. Українські вам видаються неконкурентноспроможними, а оце шедевр:

Солнце тонуло в море,
Шли облака на юг,
Пальмы над головою
Веяли, как в раю.
Женщина без остатка,
Женщина для любви,
Таяла, словно воск в руках моих.

Маразм і абсурд! облака шлі? Пальми веяли как в раю? Женщина без остатка? (То мабуть повія, за яку без здачі заплатили)

Оце якісний текст? І мелодія на стандартний квадрат з 5 акордів?

Не сперечаюсь, якщо замовляють і клієнт специфічний (як ті ж азербайджанці) тра виконувати замовлення, але з власної ініціативи ті ж дебільні чорниє глаза виконувати.... в текст вчитайтесь, ніачьом:)

edeljveys, +1

talisman, я так розімію потрібна пісня для військових? Можливо "Отаман" Миколайчука, для жіночого вокалу "Пане полковнику", то не зовсім то, але більше нічого не пригадалось.

edeljveys,цілий потік істеричної жовчі.) Є патріоти,а є бла-бла-бла патріоти,які люблять свою країну тільки на словах,або коли вип'ють десь на свята по 100грам) 

"бо її в такий вік,і не може бути?" Ви ж не знаєте якого я віку.І далеко не факт,що молодші мають бути дурнішими за Вас - життям і досвідом навчених)

"за мамині гроші ви купили освіту,апарат і тп.,а пороху зовсім не нюхали..." Негарно говорити про факти.які не знаєте,бо тоді вийдете брехуном)

далеко не всі поляки,німці й чехи є патріотами своєї країни,а якщо говорити про мультикультурну Америку-то й поготів. В Західній Україні,як на мене,оцей націонал-патріотизм занадто роздутий і нічим конкретним не підкріплений. Випадок минулого року:граємо корпоратив для лікарів-офтальмологів(окулістів).які приїхали в Кам'янець на семінар.Підходить пані зі Львова і замовляє "Червону руту";виконуємо-все нормально,всі танцюють.Після забави вона підходить зі своїм чоловіком з притензіями,мовляв,ви-караокери.з ноутбука граєте.Пояснюємо,що співвідсоток ноут-наживо-70на30%,в нас тут так всі грають.Вона питає.а чи є хтось тут з  вас із музичною освітою.Саксофоніст каже:є,наш клавішник має музичну освіту,закінчив музпед.Тоді вона з влативим багатьом західним українцям "львівським гонором" повідомляє:а у мене дочка навчається у львівському муз. училищі,вельми добра скрипалька буде.І все це з такою пихою,мовляв,моя доця музикант, а ви - лабухи-бидлом були і бидлом залишитесь.

Пишіть будь-ласка на наступний раз трохи грамотніше,бо це теж показник рівня культури.Героям Слава!

 

Ще один випадок із минулого року:весілля.гості нареченого із Івано-Франківської обл.,ближче туди до Закарпаття.після весілля вони сказали,що такої кількості українських пісень на весіллі вони в себе вдома не чули.)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти