Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи змогли б ви відпрацювати весілля виключно на українському репертуарі?
Чи змогли б ви відпрацювати весілля виключно на українському репертуарі?

Асиміляція — дія за знач. робити кого-, що-небудь подібним до себе, перетворювати на свій лад. Втрата власної мови, культури і самосвідомості представниками народу, які знаходяться в середовищі іншого народу.

Куплю не дорого синтезатор для імітування гри! Можливі різні варіанти!

Ось такі не поодинокі оголошення в НЕТІ.

Мій родич колись їздив з нами по халтурах. Його завдання було розгрузити і загрузити апаратуру + охорона.

Оплата за все - що вип"є і зїсть то  його.

Також він брав трубу, імітував що грає і так знімав дівок. 

 І що Ви думаєте не знаю як наш колектив але він мав шалений успіх .....-))))

Намолотний був до цієї справи.

=Не думаю що на мої послуги був би попит якби я грав лише українські пісні,=

от про що я і говорив((((((

Я рахую треба вміти себе гідно і авторитетно тримати. Хоча справжній авторитет тисненням кнопки "play" ще ніхто незаробив.

100% з вами погджуюсь,моя вам повага:))),але поготьтесь небагато набереться зарас коликтивів які можуть протистояти цьому  тиску нажаль(,особливо молоді хлопці які ще "пороху не нюхали"(принаймі я таких зустрічав мало)

а за себе скажу за десять років весільного стажу мурку грав може зо два рази і фонограми почав використовувати лише два роки тому і то тому що була  суттєва перерва в роботі а треба було швидко вийти на ринок

Альтернатива масковскім пісням(принаймі на Галичині та для галичан)-Є-Але для цього потрібно лабухам закотити рукави,закласти на вуха лопухи і вчити світові хіти.Ого! Віршами вже пишу.Усіх музик вітаю з початком весільного сезону 2011.Доречі,вчорашнє весілля(розпочалося о 15.00 і гуділо до 1.30) обійшлося нам лише чотирма російськими піснями(по 20 гр. за пісню) не тяжко здогадатися якими-Лєбедь,Детство,Белые розы,Мурка.Іноземних співали мабуть 15.

Відіграти лише українською - без проблем, часто так і просять, але обовязково на другому  заході гості попросять якусь Дольче Габану (в цьому році) а на третьому - мурку і адєсу (всі роки). Доводиться відмовлятися іноді від непоганого парносу. Найвеселіше, коли самі молодята "передумують" і дозволяють виконувати замовлення гостей:)

Для галичан-проблем нема щодо українського репертуару.Це є добре.Так не люблю слово"регіони",але в кожного інші запити.

Несторе та Юрку, а варіант "Мурки" в інтерпритації Гриця Драпака вам не підходить?)))

Мені підходить,але пацани хочуть оригіналу.

Я собі так думаю, що ми - носії і розповсюджувачі культури. І якщо музиканти неполінуються і вивчать хороший український репертуар  - то клієнти отримабть від нього неменше задоволення. Звичайно простіше йти по накатаному і виконувати 100-відсоткові "фішки". Зна ю по своїй роботі. Але тоді де ж професійний ріст? Якщо музиканти енергетично працюють і вміло підбирають пісні - замовники отримають задоволення.  Але це моя думка, трохи збоку.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти