Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Що подобається чи не подобається в роботі порталу.
Що подобається чи не подобається в роботі порталу.

Ясно,шкода звичайно,залишається надія що така можливість зявиться найближчим часом,відповідно і рейтинг сайту зросте,і спілкування на форумі стане цікавішим та корисним.Файлообмінники не завжди безплатні,або недовговічні,так що надіємось на амбітність власника нашого любимого сайту! З повагою МТМ.

Зазначу відразу, в найближчих планах такої можливості немає. Щодо "рейтинг сайту зросте", без образ, таке вже чує не вперше, кожен, кому хочеться чогось просить то і аргументує, що сайту з того буде велика користь:)  Останнє, що просили - розділ для текстів пісень...

Давайте для початку викладіть на файлообміннику, почніть обговорення. Буде тема користуватись попитом - придумаємо щось, заглохне - селяві. Таке собі вивчення попиту.

Так Юро я Вас розумію,народу купа і всі лізуть зі своїми потребами,але зауважте що я взагалі то збирався допомагати лабухам також безплатно,мені ніби то також нема резону оплачувати трафік та сліпнути біля монітора,час також це гроші! Але якщо мені допомогали порадами та схемами на російських сайтах,люди різних національностей,люди мені незнайомі,а я їм,притому безплатно,чомуб недопомагати колегам поцеху,щей землякам.(хоча може й дарма,у нас завжди добрих вважали дурнями,а хитрунів розумними) Доведеться використати обмінники.Прошу вибачення за офтоп.

Файлообмінник при сайті - гм.. цікава думка... Думаю варто додати в плани таке доповнення. Правда не можу обіцяти, що вона з`явиться швидко. Дякую за хороші ідеї.

Так пане Романе,дякую за розуміння,надіємось на Ваше лоббі в даній справі! (потихоньку до Європи,може й доженем...)

Привіт усім, адміністраторам, модераторам і т.д. Прочитавши назву цієї теми зрозумів що саме мені не подобається на порталі і створює моральний  дискомфорт у спілкуванні. Російськомовні пости та оголошення на УКРАЇНОМОВНОМУ порталі - ось що. Звісно у кожної людини своя рідна мова спілкування та друзі мої, прошу звернути увагу на те що коли хтось з нас для спілкування заходить на англійський, російський, німецький, італійський чи шведський портал то старається спілкуватись мовою якою сайт створений (чи знає сам, чи автоперекладачем, це вже кожен вирішує собі сам). Уявляю як би мені відповідали люди на сайтах коли б я до них звертався тільки українською чи російською, а не мовою їхнього сайту. А у нас же в цьому питанні безлад. Ми боремось за те щоб побільше звучало української музики та пісень на весіллях, вечірках та ресторанах, хвалимося хто і як довго зможе відлабати забаву виключно українською, а самі не бачимо що робиться у себе на сайті. Повідомлення в темах та оголошення у розділі куплі/продажу пишуться доволі часто російською, мало того якщо користувач додає до оголошення текст якихось тех.характеристик приладів то скопіювавши його десь навіть лінується перекласти українською. А дехто взагалі реєструється російською... То скажіть мені про яку підтримку рідної мови ми всі з вами так ревно галасуємо на першій сторінці коли далі відбувається такий безлад. 

Пропоную адміністрації та модерам звернути увагу на це питання! Вважаю що всі без винятку користувачі мають бути раз і назавжди попереджені про те, що наш сайт УКРАЇНОМОВНИЙ і всі пости та оголошення на ньому подаються ВИКЛЮЧНО!! українською мовою в іншому випадку розцінюються як грубе порушення і видаляються без попередження. Аккаунти які зареєстровані не мовою сайту теж видаляються без попередження. Вважаю що людина котра не знає чи не розуміє української мови має повне право застосовувати автоперекладач, коли їй ліньки вивчати нашу мову та вся інформація викладатись користувачем на нашому сайті має ВИКЛЮЧНО!!! українською. І не потрібно при жорсткіших вимогах боятися відтоку користувачів його не буде ні в якому разі через велику популярність нашого сайту, а  порядок пристойний наведеться. Нагадую сайт має назву УКРАЇНСЬКІ МІНУСОВКИ, тож вважаю що цим має бути сказано все. Поважаймо себе люди добрі реально, а не на словах...

ZZ2000 абсолютно згоден! Особисто мене на російському сайті Вегалаб забанили на 10 день за український текст!!!,а ми дозволяємо собі топтати себе,будь кому!,нас споконвіку топтали німці.румуни,поляки,євреї,росіяни,ага забув татаромонголів,одним словом біда!, і мову і культуру у нас почали заберати не тепер,почали оті всі котрих я перечислив спочатку, то може вже досить панове!(це я до тих що у руля...)

Вибачте, панове, але то трішки смішно виглядає, як на мене. Купа тексту і, як кажуть, багато галасу з нічого. Чи не легше тихенько написати модератору в приват, що "там-то і там-то комент російською, повпливайте, будь-ласка!" Так ні, давайте розвивати цілу дискусію на форумі! Ви ще біля Верховної Ради постійте з плакатами "Українську мову українським мінусовкам!"

Щодо суто українського репертуару - мені вже бальзам на душу після того, як від Нового року в нас жодного разу не замовили "мурку". І це при тому, що в нас дуже багато "воровського" населення. Так, доводиться інколи по замовленнях співати російськомовні пісні, але то радше виключення, і це дуже тішить.

Гарного парнасу усім!

Андрій Іванюра, Поясніть чому людина яка хоче поспілкуватись на англомовному сайті і реєструється і пише там все англійською мовою? Чому? Бо так прийнято на тому сайті і не важлива твоя ступінь поваги до англійської, хочеш спілкуватись - пиши англійською. Та ж сама ситуація і з російськомовними сайтами, а впротивному випадку - БАН і вся балачка. Люди себе ПОВАЖАЮТЬ і заставляють те саме робити усіх інших. То чому у нас має бути по другому, га? Коли вже ми самі себе поважати станемо? Правду ж люди кажуть, коли ти сам себе не будеш поважати  - то ніхто і ніколи в житті до тебе поваги не виявить.

Для альтернативних записів необхідно створити окремий підрозділ на головній сторінці,щоб користувачі бачили де "українська мінусовка",а де альтернативний запис.Або зробити так,щоб альтернативні записи не оцінювалися разом з мінусовками,або ж зовсім не оцінювалися.Тому що багато користувачів не вміють відрізнити одне від іншого і виникає багато зайвої полеміки.Та й модератори у цих питаннях,нажаль,не допомагають.Вже всі і так заплуталися вцих питаннях,хоча на порталі все зроблено правильно,крім поправок до правил,з яких виходить,якщо поставити галочку при загрузці файлу(хоча там написано"Завантажити мінусовку на сайт"),як альтернативний,то можна заливати інші записи(не українські мінусовки).Тоді чому видаляються російськомовні файли,а всі інші щасливо живуть собі на сайті і набирають рейтинги?Виходить якось не зрозуміло.Якщо подивитися на головну сторінку(зверху вниз)-читаємо: "Українські мінусовки" відкриваємо файл-"мінусовку додав",Оцінити мінусовку",а в результаті виявляється,що це зовсім не українська мінусовка,а користувачі скачують,пишуть коментарі і такий файл попадає в ТОП,хоча назва сторінки"Українські мінусовки".Ще дуже багато дублів на сайті і в папці"Українські мінусовки"є багато не українських і не мінусовок.Сайту бажаю процвітання і всього найкращого.

 

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти