Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Відгуки Electro-Voice Tour X
Відгуки Electro-Voice Tour X

Шановний Schumi, мене цікавить питання щодо комплекту 2 х ZxA1 та 2 х ZxA1 Sub. В приміщенні буде звучати дость пристойно, а як на вулиці? Який пульт підійде до даного комплекту?   Просто мене зацікавило те що виробник запевняє що це самий оптимальний та малогабаритний комплект пристойного звуку, а у мене досить часто бувають замовлення на виїзді, от тому і цікавлюся.

Для приміщення досить хороший комплект, на вулицю думаю захочется трохи потужніший.Хоча багато залежить від розмірів вуличної площадки та стилю музики.Для повного "драйву" на вулиці буде трохи замало.

А якщо "потерпите" до середини травня - зможете послухати , покрутити, пощупати такий комплект на семінарі - і складетесвою дособисту думку про таку конфігурацію.

http://www.minus.lviv.ua/forum/thread/4454/?page=3

Дякую пану schumi за відповідь. А як що-до пари EV ELX115P?.. Все впирається в фінанси.

Комплект з ZXів звучатиме краще......

ELX все ж фактично бюджетний варіант акустики.По ідеї через місяць-два повинні появитись новинки - серія ZLX. По відеообзору цікава акустика.Вже сам горю бажанням її "поюзати". Можливо є зміст дочекатись цієї серії. Досить добре звучить ТХ серія. Як варіант ТХ1152 - дуже комфортно звучить, а ще до них дінакорд повермейт......

за 16тис грн -думаю найкраще буде EV SX300 + SB122, це всього 1.5квт, зате який класний звук!!!

Дякую Пану Котському за відповідь, правда це не 1500W а 1400W, а от 16000грн за два плеча та ще й з фірмовими чохлами це вже на 250$ дешевше.Але мене цікавить активна АС. Бо з пасивними для хорошого звуку потрібно ще й Повермейт, а це вже додаткові пеньонзи. Ніяк не можу достукатись до пана Романа (Shumi). Він вже повинен був послухати нову серію EV - ZLX. По опису та ціні це саме те що треба, а от по звуку - хотілося б почути думку компетентної людини, яка б не просто начиталася в неті всілякої інфи і жодного разу не почувши своїми вухами починала тут вихваляти або навпаки - поносити дану акустику, це я просто уточнюю, бо іноді на цьому сайті такі розумники доволі часто залишають свої нічим не обгрунтовані коментарі.

Тому чекаю на відповідь shumi (Романа Яреми). 

Вчора на власні вуха почув як звучать EV 1152 з підсилювачем EV Q1212, пульт Yamaha.Грав Саша Р. з Луцька. Як на мене не вистачало верхів та середини, низ був занадто мягкий. Весілля було на вулиці. В попередню неділю теж хтось грав з Луцька на самопальних колонках(динаміки емінемс, драйвера вже не памятаю),підсилювач парк дф 1400, то звук був набагато кращий! Можливо причина в слабих драйверах, на вулиці іх явно не вистачало. Імхо.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти