Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Відгуки Electro-Voice Tour X
Відгуки Electro-Voice Tour X

Єдине в чому я згідний це з їхніми підсилювачами - усілки просто супер і ніякий парк і близько неможна ставити біля войса

Чого ж неможна. Кому цікаво, читайте: http://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=142674

Знову "феєричний" вихід Сергія Кушніра

Я також порівнював їх  на практиці і мені більше сподобався Маг!!!!! Там низи кращі

NightWolf

EV TX -1152 з яким МАГом порівнювали?

Я порівнював MAG MD554 і EV ZX5, маг кращий по НЧ, а ЕВ по прозорості середини-верху. Але маги, при нормальному звуковому тракті, після корекції портальним EQ звучать теж досить непогано.

Але ж топікайстер питає про серію ТХ.

Повірте що там низу вдосталь!

На EV ZX5 багато народу жаліється, щодо нехватки низу.

Я не 1152 порівнював а 2152 на МД2554 - В Войсі якісь непонятні високі і зовсім невідчути басу

вже стає цікавіше, вже якась конкретика!

Андрій Грех , як я і вже писав, в ТХ 1152 стоїть 20 ват драйвер. Якщо до 400-500 ватного динаміка приліпити драйвер 20 ват, то відповідно вийде колонка яка буде мати багато низів.

Попробвуйте поставте до ТХ 1152  - 100 ватний драйвер, тоді скажете чи має ТХ1152 бас чи ні.

Маг в колонці MAG MD554 поставив 100 ватний драйвер і бас чомусь є.

В ZX5 до 500 ватного динаміка поставили 40 ватний драйвері і баса чомусь всім бракує .Чому невідомо....

Як на мене - то  низ має грати в субах а не в топах.

в нормальних колонках має грати все, якщо чогось бракує, то можна продавати!

Zh_serhij

Ключове слово у драйвері DH3 КОМПРЕСІЙНИЙ!

Це зовсім не тих 20 Вт що в звичайного драйвера.

І з високими  у ТХ все впорядку. Так само як у ZX4  чи Дінакорд  D 15-3, де стоїть той самий DH3!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти