Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Відгуки Electro-Voice Tour X
Відгуки Electro-Voice Tour X

Доброго дня.Дайте пораду стосовно цієї серії.Планую собі взяти.

То до Романа Яреми (Шумахер), тут буває на форумі під ніком shumi, він з має справу з технікою Electro-Voice - !

Беріть і не думайте ! Вчора якраз слухали і порівнювали EV TX -1152 ,  EV ZX4  І  DYNACORD D15-3  . Повноцінна колонка у якій присутнє все ,що потрібно для роботи (теплий мягкий і бархатний низ , приємна не різюча серидина і дуже чіткій драйвер ) .Загальна думка всіх присутніх, серія TX -1152 є досить пристойною і вартою уваги акустикою ! 

Підтримую Андрія. В серіїї ТХ ,як на мене, найбільш збалансований звук   cеред бюджетного EV.

 

Дякую. Я обирав між турами і Dynacord Corus Evolution.Стосовно корусів ніхто нічого не чув?Дінакорд ніби як кращі для вокалу, але про цю серію нічого не знаю...а те що чув говорять краще тур брати.

 

Беріть і не думайте ! Вчора якраз слухали і порівнювали EV TX -1152 ,  EV ZX4  І  DYNACORD D15-3  . Повноцінна колонка у якій присутнє все ,що потрібно для роботи (теплий мягкий і бархатний низ , приємна не різюча серидина і дуже чіткій драйвер ) .Загальна думка всіх присутніх, серія TX -1152 є досить пристойною і вартою уваги акустикою !

Колеги, навіщо так категорично радити купляти ТХ1152... Акустика як акустика - нічого особливого.

Особисто я за ті гроші пошукав би акустику хоча б на неодимі.... Тим більше варіантів зараз дуже багато.

Вибачте, не знаю,що таке "НЕОДИМІ"? 

неодимовий магніт!

якщо можете киньте будь ласка якісь ссилки

Zh_serhij

Запровонуйте щось конкретніше.Самому цікаво.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти