Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Відгуки Electro-Voice Tour X
Відгуки Electro-Voice Tour X

Дінакорд РМ2 на ТХ замало.

В мене ELX 215 Live X  До  2-го діна якраз.Ціна якість відповідають.

замало згоден.планую або ж 3, або підсилювач ще взяти

 

Доречі підключали беBEHRINGER EP2500. Немає він потужності їх розкачати. Пульт allen & heath cp12.

Ще з REC можна погодитись. Ну щоб MAG прирівнювати до ТХ! Це абсурд!

Привітик до речі всім - я не розумію що ви тут хочете зрозуміти - но порівнювати маг взагалі не можна з войсом тому що він набагато кращий - і взагалі треба вітчизняну техніку поважати..... В мене самого Маг і в порівнянні з ТХ - м звучання мага мені більше подобається - а Войс це дорогі понти!!!!!!!!!!!!!!!!

Єдине в чому я згідний це з їхніми підсилювачами  - усілки просто супер і ніякий парк і близько неможна ставити біля войса

NightWolf

 Я на МАГ працював декілька років.Тепер маю EV.

Різниця дуже велика. І не кажіть що це понти.Це хороший звук!

Хлопці, а не краще замість того, щоб, сидячи за компютером, порівнявати різну акустику, взяти в кого що є, домовитись про зустріч і все почути самому. Недавно зайвий раз переконався в тому, що порівнювати звучання треба вживу, як кажуть " лоб в лоб  ", так, як на днях зробили в Дрогобичі. А не - послухав одну акустику - клас, через пів-року іншу -  теж клас. Але тамта ,пів-року тому, була так якби трошки ліпша.А чим ліпша, і чи ліпша взагалі  - насправді не знаю.  ДЄТСКИЙ САД,  До зустрічі в Дрогобичі, тут локально спалахували такі дискусії, але, як можна здогадатись, результат був ЗАВЖДИ  нульовим. А на зустрічі поставили все що було " лоб в лоб " і всі питання відпали. Кожен пішов звідти з чітким уявленням про те, що йому сподобалось найбільше, що трохи менше, а що і зовсім не його смак. Хоча може і не всім однаково сподобалось одне і теж. Отже, домовляємось про час і місце і  - нехай у чесній боротьбі переможе найкращий.

До речі, де в нашому регіоні можна послухати хвалені REC CS 15? Бо шуму довкола них багато, а послухати все вживу самому не пропонує ніхто. Так само хотілося б почути EV TX 1122. В парі з субом TX 1181 може бути саме ТО.

Юра! Якщо ти про мене, то я МАГ І EV не за комп"тером порінював, а на практиці.

Нє, Цьома, не про тебе. Говорю взагальному, шо порівнювати треба вживу, так як ми зробили того тижня в Дрогобичі. Бо порівнювати без " очної ставки " - вседно, що два боксери, які, кожен сидячи в свому спортзалі, розказують які вони звірі, і як вони один-одного порвали би, але на ринзі зустрітись не поспішають.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти