Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть підібрати багатоканальну звукову карту(мін 8) для Віндоас 7(ASIO)
Допоможіть підібрати багатоканальну звукову карту(мін 8) для Віндоас 7(ASIO)

Потрібна звукова карта,бажано 16-канальна,для озвучення ударних інструментів з використанням програми.Проблема з Віндовс 7(64)(ASIO),переважна більщість карт зконструйовані під XP.Дякую.

Так для озвучення, чи для запису?

Для озвучення,для роботи в online режимі.Справа у тому що підібрані параметри компютера,Intel i7,16 Гб оперативки,виникає тільки питання із сумістністю багатоканальних звукових карт з Віндовс 7,от.Мені рекомендують M-AUDIO DELTA 1010.Маю просто сумніви.не є компетентний настільки.

Для озвучення,для роботи в online режимі. Можна детальніше про це?

переважна більщість карт зконструйовані під XP

п. Андрію, я б так не сказав, зараз карти провідних фірм роблять звукові карти універсальні, навть до маку.
А який у вас бюджет?
Я користуюсь для запису Tascam US-2000, задоволений більше ніж на 100%, дуже стабільна в роботі! Працюю на платформі pc, windows 7 32x AMDx255, RAM 3gb. Зєднання usb 2.0, 8 каналів з преампами і 8 лінійних. Тобто 16 каналів можна одночасно писати в режимі моно, є різні пресети, можна 4 в стерео писати, а 12 в моно, можна взагалі 8 стерео писати...як вам завгодно, і для яких цілей. Також класно, що на окремий канал є функція вкл/викл фантомного живлення 48+, вхід на наушники, окремо регулюється гучність виходу сигналу з компютера, аналогових входів, загальних моніторів та наушників. Єдиний мінус для мене, що це суто аудіо інтерфейс, а міді інтерфейсу нема. Але це кожному під які цілі. Також є цифровий вхід s/pdif.
Є також "молодші брати " цієї категорії на 16 каналів. Tascam Us 1641, це вроді старіша версія, замість неї зараз роблять аналогічну версію Tascam us-1800
Якщо для озвучення, то не розумію навіщо вам звукова карта. Для цього є мікшери. Можна як альтернативу також розглянути мікшери з usb входом, наприклад Allen&Heath zed14 чи Alesis Multimix 16.

Віндовс 64бітний!Мікшер є,але музикант який прауює на ударних інструментах може сам виконати твір,а не тільки тримати ритм,за допомогою програми,наприклад Abletone Live,кожен вхідний канал з ударних можна обробляти,змінювати звучання,у різних творах звучання можна добитися різного.Потрібна звукова карта для роботи в РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ,з кількома ефектами на канал,і щоб затримкою навіть не пахло)).Тобто якщо з ударної установки виходить 14 мікрофонів,а на кожному з них висить як мінімум програмний  компресор,еквалайзер,розширювач і ще плюс при потребі,то розумієте,що карта має ідеально зживатися з операційною системою,з самою програмою то немає проблем,а от 64 біти в операційній невідомо як себе поведуть з начинкою карти.

Про бюджет,то звичайно хочеться мінімуму),але у такій ситуації цікавить результат,тобто потім вже ціна.

Андрій, я щось погано розумію. Ви збираєтесь з допомогою софту покращити звучання барабанів, про живому виконанні? Який мікшер, які барабани, які пластики, які тарілки, які мікрофони?

Потрібна звукова карта для роботи в РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ,з кількома ефектами на канал,і щоб затримкою навіть не пахло

Таких карт просто не існує, щоб з різними ефектами на кожен канал. Точніше майже не існує, є наприклад t.c. electronic konnekt 24, але там входів 1 чи 2 з примітивною динамічною обробкою та мультиефектами.

Про бюджет,то звичайно хочеться мінімуму),
Ну це поняття розтягнуте...для когось мінімум - це максимум, і навпаки...
Якщо я вас правильно зрозумів, то тут є 2 виходи. Купити окремо багатоканальні обробки у вигляді заліза, або цифровий пульт з вмонтованими обробками на кожен канал, напиркалд Yamaha 01v96, який має підключення до компютера через юзб. Але що 1 що 2, це пристойна сума. Друй варіант як на мене кращий: 1. Не потрібно гори комутації.2. Менша вага, і кращі можливості для транспортування. 3. Значно менше шуму. 4. Все в одному.
І все ж таки я не розумію, для чого вам компютер при праці в "онлайн режимі"?

значить;барабани- ТАМА Старкласік Мейпл,залізо Зілжен К Кастон Дарк,ціна сету 12 тис доларів.підзвучена 14 шт мікрофонів.Зараз це все визвучено через пульт Ямаха.У нашому випадку ми хочемо змінити звук щоб відповідав світовим стандартам.Отже.кожен з цих мікрофонів підзвучки має входити у окремий канал звукової карти.яка у свою чергу підключена до комп"ютера,при допомозі Abletone Live,ми маємо змогу обробити кожен канал окремо,і при живому виступі вихід із звукової карти на підсилювач.Програма має у собі вмонтовані віртуальні ефекти,ті ж ,компресор,еквалайзер,розширювач та інші,що у свою чергу дозволяє не тягати аналогічні ящики з начинкою цих ефектів із собою,Інакшими словами програма замінює аналогічні ефект-реки,а також плюсом є швидке переналаштування ефектів на канал використовуючи заготовки.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти