Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть підібрати багатоканальну звукову карту(мін 8) для Віндоас 7(ASIO)
Допоможіть підібрати багатоканальну звукову карту(мін 8) для Віндоас 7(ASIO)

YAMAHA MG16/6FX

Потріть скоренько повідомлення і напишіть, що поки що нема :) ...

16 каналів - RME HDSP 9652 + 2 шт. RME Octamic під'єднати по ADAT + системний блок в рековому корпусі на 2-3 юніти - все в рек на 4-6 юнітів. Таке поєднання дасть 2-2,5 мс затримки та мінімум кабелів. Якщо треба 8 каналів, можна обійтись дешевшою 9632 та одним Octamic.

YAMAHA MG16/6FX

Або я нічого не розумію, або всі гроші на барабани пішли.....

Пане Пете, Ви досвідчена людина, а питаєте нащо те підмішування ???  Та підмішується акустичний звук, знятий мікрофоном до софтового знятий трігером, тк багато хто робить визвучуюючти для прикладу Бас барабан і малий... (Я як раз про лайв, а не про студію! ) Про решту - за бажанням...  Таке не чули ??   :)))   Я просто подав ідею як роблять люди, мої знайомі, зокрема Роман Беднарський і Віталій Кухарський...

 А чим відрізняється звучання електронного барабана від "трігерованого"? - звичайно що нічим :)))  До чого це ??

Або я нічого не розумію, або всі гроші на барабани пішли.....   - або ми тут, всі 6 сторінок переливаємо з пустого в поржнє...

 

ви мабуть неуважно читаєте повідомлення,попередні,мене запитали який у нас є мікшер,ми НЕ БУДЕМО використовувати мікшер,буде так    мікрофон-преамп-звукова карта-комп"ютер(Ableton Live)-звукова карта-підсилювач-монітори   Ось Вам увесь шлях.Мікрофони ми будемо замінювати.(маю на увазі,будемо використовувати іншого виробника)

А чим будете баланс поправляти на льоту? Є якийсь контроллер?

AKAI APC20,плюс міді клавіатура AKAI MPK 88 (8 фейдерів,8 кнопок ,8 круток)))) кожне помножити на 3,от маємо кожного призначуваного регулятора по 24 шт)ну і звісно сам контролер

http://www.minus.lviv.ua/photo/albom-andrij-32884/11049/       не знаю як сюди фото вставити на форум,у моєму фотоальбомі у провілі поставив фотку ударної установки...точно треба 13 шт мікрофонів

Щось та гіпотетична система виглядає як Колос на глиняних ногах ...

Раджу ще раз хоча б розглянути варіант з Mackie Onyx - він дозволяє ганяти в комп/з компа кожен канал по FW + еквалізація/фейдери під руками...

це дійсно хороша річ!!!будемо звичайно розглядати всі варіанти,і Ваші поради,щиро вдячний

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти