Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть підібрати багатоканальну звукову карту(мін 8) для Віндоас 7(ASIO)
Допоможіть підібрати багатоканальну звукову карту(мін 8) для Віндоас 7(ASIO)

джаз,джаз-рок,джаз-фюжн,фанк

Якщо так, то про трігери треба забути, тільки мікрофони.....

Але я тепер не розумію для чого обробка, зміна звучання софтом?!

Дійсно; мені теж здається, що трігери будуть зайві - тонкощів вони не передадуть...

Андрію, я питав про бюджет не барабанів, а скільки Ви можете потратити на комплект - комп'ютер+карта+преампи.

Комп"ютер практично в  зборі вже,вискакує десь у 10000грн без звукової карти,ну і на карту на такі ж приблизно гроші розраховуємо...

для чого обробка, зміна звучання софтом?   музикант віртуозно володіє грою на ударних.хочеться чогось нестандартного,не того до чого привикло вухо слухача,тим більше що мій товариш по натам грає надскладні для виконання твори на ударних,думаю буде цікаво якщо звучання зміниться

andriy1980ua, які мікрофони використовуєте і який весь звуковий тракт?

Комп"ютер практично в  зборі вже,вискакує десь у 10000грн без звукової карти,ну і на карту на такі ж приблизно гроші розраховуємо...

Вартість звукового тракту варто оцінити у таку ж суму, як установка/залізо/пластики або хоча б співмірну. Тоді можна починати не переживати, що прекрасне звучання не буде покалічено дешевими приладами. Та й серед дешевих я не спостерігаю готових рішень. Мінімум - це набирати складну систему з преампів/ввідних/вивідних модулів. Шукайте серед RME, MOTU, Presonus.

P. S. Все одно не можу зрозуміти чого вам хочеться. Поки не окреслите чітко ланку, де і як саме вам потрібно урізноманітнювати  звучання (тільки не абстрактно) - всі поради ніц не варті, а трата таких грошей - просто трата грошей. Поставте чоловікові або тригери, або "бліни", завантажте в семплер диковинних звуків і нехай грає і дивує глядачів. Ви, напевне, самі добре не знаєте, чого хочете ...

Недавно на днях пробував робити подібну річ. Є в мене стара установка АМАТІ. Взяв свою карту М-Аудіо (2 канальна) комп зі студії (і5 4 Гб оперативки) та мікрофони (роде 1000) та самсони С5 на овери. В карту впустив бас та робочий решта на свій пульт КРАФТ. Так вдалося визвучити бочку та робочий але затримка відчутка. Який би не був потужний компютер - протокол асіо не справляється з таким потоком даних. Це все просто даремна трата часу. Я також колись по наївності сподівався що так можна обійтись без заліза, але спробувавши зрозумів про помилку. Еквалайзер присутній на добрих пультах. В інсерти каналів включаємо компресор з гейтом і працюємо. Якщо потрібно мати постійно різні тембри барабанів - беремо електронну ударку і не заморочуємось (наприклад Роланд ТД20).

Я вже спробував цей варінт обробки через комп і не раджу його нікому. Ви також спробуйте і тоді зрозумієте. Тут правильно говорили про цифрові пульти

я теж для проби поставив 2 канальну карту M-AUDIO FASTTRACK PRO і в карту впустив бас та робочий,в Abletone live вже є готові налаштування компресора та еквалайзера для всієї установки ударної,ASIO справляється,затримка на виході  3,45мс(64 семпл),досить пристойно звучить.звук беру із звукової карти на навушники SENNHEISER HD380 PRO.мікрофон на бас бочку XXL xc12.а на робочому стоїть зараз Shure sm57 lo z dynamic,у планах звичайно їх замінити..ми вже придбали PR8E (преамп)фірми  SM pro Audio (8 канальний).Інші на разі мікрофони також фірми XXL.

А який мікшер, АС?

YAMAHA MG16/6FX

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти