Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » DYNACORD CMS 1000-2
DYNACORD CMS 1000-2

Сьогодні прикупив собі такий чудо мікшер. І одразу ж увечері випробував його в ресторані

Скажу чесно, апарат суперовий. Заслуговує тих грошей

Плотненький звучок, ревера те що треба з великим вибором пресетів,

Вокальний фільтр який придає вокалу напористості

Купив за 1250 євро Б\У в ідеальному стані. Стан нового. Маде ін Джермані

Спочатку думав брати CMS 1000-3 версію нову. Але вона китайська. І хто його зна як його китайоси збирають

Відгуки по форумах такі, що в них краска з панелі стирається за дуже короткий термін особливо коло фейдерів. І хто його зна яка там начинка всередині і якої якості...

Тому рішив не ризикувати

п. Сергій я вас вітаю  з вдалою покупкою ціна теж суперова . Чесно кажучи нам  DYNACORD POVERMATE 1000 -2  більше сподобався по звучанні ніш POVERMATE 1000-3  плотніше і бархатніше звучить .Ми їх порівнювали бо мали можливість з невеликою доплатою поміняти . Думаю що ви вже писати не будете ,що він не вартий тих грошей  і піднімає якість звучання на 20%. Скоро ще купите і колонки DYNACORD  D 15-3  які мають не 300 а 500 ват тоді відчуєте той чудо мікшер ще краще . Ще рас вітаю ,файного парносу  і дорогиг забав !  А ,  чуть не забув POVERMATE 1000-3 не всі китайські  і панель не облазить то брехня , але звучок має такий трошки пласмасовий .

п. Сергій  і я вас вітаю..з придбанням DYNACORD..  

А , чуть не забув POVERMATE 1000-3 не всі китайські і панель не облазить то брехня , але звучок має такий трошки пласмасовий .

 

Зверніть увагу. В мене не павермейт а CMS 1000-2. Пасивний

Я його купив тільки для того щоб не купувати зовнішньої обробки (Ревера) І брав його в розстрочку.

А націлений був на макі онікс з зовнішнім ревером

 Думаю що ви вже писати не будете ,що він не вартий тих грошей і піднімає якість звучання на 20%. Скоро ще купите і колонки DYNACORD D 15-3 які мають не 300 а 500 ват тоді відчуєте той чудо мікшер ще краще

Цей попуск був в сторону Повермейта (Активний мікшер) А колонки динакорд мені зовсім не потрібні 2*500. В мене 5 квт звуку. 

Для того я і брав не павермейт а просто мікшер динакорд

Мені теж говорили що ПМ 1000-3 то є Germany, але я дуже сумніваюсь, так як  на вентиляторах  MADE IN CHINA. Таке враження що німці не вміють зробити  вентилятора...? І на рахунок  трошки пластмасового звуку - підтримую,  процесор ефектів без притензій, підсилювач своє качає,  в загальному за 1800 євро досить непоганий комбайн.  Ще хочу запитати п. Андрія, як відрізнити Germany від china якщо не секрет? Маю на увазі пм 1000-3

 Мені теж говорили що то є Germany, але я дуже сумніваюсь, так як на вентиляторах MADE IN CHINA

Вентилятор то така річ, що не має значення якої фірми. Який би він не стояв все одно через 2-3 роки міняти тому що забивається пилюкою. До звучання апарату це не відноситься

Не сумнівайтесь 2 версії динакордів всі оригінальні германські

 І на рахунок трошки пластмасового звуку - підтримую

  hoptij2010 Це ви про що? Про динакорд?.))) Пласмасове звучання? А де у вас справжнє звучання якщо ви такий профі в звуці

Може й 3 модель і пластмасова, бо то китай. Але я слухав і купляв собі 2. Ніякої пластмаси там нема. Не говоріть дурниці

як відрізнити Germany від china якщо не секрет? Маю на увазі пм 1000-3

Повермейти 1000-3 всі германські, з китайським корпусом, а може і не тільки корпусом.

CMS 1000-3 пасивні динакорди всі китайські без виключеня.

CMS 1000-2 старіша модель Германський натуральний. Але Б\У такий зараз дуже тяжко знайти в доброму стані

Як на мене - то кожна запчастина має значення де і ким вона виготовлена.  На рахунок звуку не потрібно бути профі, щоб оприділити якість звучання, досить мати добрий слух. Можливо трошки не по темі, але я питаю саме про ПМ 1000-3 активний. А  за 1000-1 та 1000-2 я і  сам знаю де їх збирають. І ще одне : я не думаю щоб німці так дешево цінили свою роботу, якщо ви взяли  пасивний 1000-2 б/у за 1250 євро , а  за 1800-1900 євро  можна купити активний  новий 1000-3 - то  поясніть чому такий малий зазор в ціні? І не забувайте що тій людині, яка привозить їх, потрібно ще щось заробити. Виходить підсилювач на халяву!   Трішки пластмасовй - то не означає що пластмасовий. Порівняння йде між двома активними ПМ. Читайте уважніше.                                                                                                                                          


Повермейти 1000-3 всі германські, з китайським корпусом, а може і не тільки корпусом.                                                      


Така відповідь непереконлива.

І ще одне : я не думаю щоб німці так дешево цінили свою роботу, якщо ви взяли пасивний 1000-2 б/у за 1250 євро , а за 1800-1900 євро можна купити активний новий 1000-3 - то поясніть чому такий малий зазор в ціні?

Тому що в 3му половина запчастин китайські починаючи з корпусу. В 2 все оригінальне тому й ціна впала на 3

Добрий слух? А що на вашу думку звучить краще як динакорд? 

Одним словом - china збирає  по ліцензії для  germany. Тобто не тільки збирає , але й  частково  впаює свої запчастини. Мова йшла про порівняння двох  активних ПМ.  1000-2 має кращий низ, мягший, преємніший відносно 1000-3. Але на мою думку в 1000-2 не помішала б та серединка що має 1000-3.  А що краще звучить за динакорд? Щоб порівняти в першу чергу потрібно мати з чим. Включіть динакорд і ту річ з якою ви хочете порівняти і я вам скажу що краще звучить. Я не прихильник теорії -  для мене основа практика.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти