Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » DYNACORD CMS 1000-2
DYNACORD CMS 1000-2

Electro-Voice ZX5A щось вони мені не дуже подобаються.

Мені більше до вподоби серія Electro-Voice Tour X наприклад TX1152. 

 

Electro-Voice ZX5A щось вони мені не дуже подобаються.

Мені більше до вподоби серія Electro-Voice Tour X наприклад TX1152. якщо так тоді до лора 

Я не слухав ні ЗХ5 ні тури. Просто вигляд в турів якись більш професійніший здається

Вони що гірше звучать як пластикові?

http://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=140146

Дінакорд -серйозний бренд і підхід до контролю та конструкцій фундаментальний.Повірте те що він виготовляється в "чайніку" однозначно не показник.Звучати 2 серія з 3 буде однозначно по різному по перше внесені конструктивні зміни,  по друге в б\у пульта присутнє таке явище, як підсохші конденсатори, що також впливає на зміну звучання. ну і в принципі "чесний" звук, він сам по собі можна сказати "плоский та пластмасовий" . А дінакорд - це завжди ДІНАКОРД !!!!!! Це один з підрозділів BOSH, фактично основним критерієм політики якої - НАДІЙНІСТЬ !!!!!  Якщо не помиляюсь в верховній раді до тепер стоїть система пожежного опівщення дінакорд, якій кажись поза 20 років і за ці роки, при планових контрольних перевірках не було ні одного збою в спрацюванні.(тому стоїть ще й досі :) )Як на мене дискусія між серіями 2 та 3 досить суб"єктивна і не зовсім справедлива.А еталон звучання в кожного свій.

Знову ж момент на якій акустиці  порівнює ????  В деяких випадках  та "вуликах" і MIDAS  може не сподобатись в звучанні

Та й лишній раз дивують відгуки по апарату за методами "Просто вигляд в турів якись більш професійніший здається"     Якщо висновки по звучанню ZX та TX робляться по вигляду то акценти "німець та китай" звучать теж трохи банально......

Я не слухав ні ЗХ5 ні тури. Просто вигляд в турів якись більш професійніший здається

sergejkushnir , якщо вибираєте по вигляду, то варто звернути увагу на саундкінг, в них деяка акустика шкірою обтягнута, дуже круто.

 

sergejkushnir , якщо вибираєте по вигляду, то варто звернути увагу на саундкінг, в них деяка акустика шкірою обтягнута, дуже круто.

А я і не знав! Дякую за пораду... 

Обовязково зверну увагу..

Порівнювали на EV ZX5.

Порівнювали на EV ZX5.

Так! Звучить на них дуже добре. Підключались через підсилювач парк аудіо 

 

а скажите коллеги никто не обращал внимание на серию DYNACORD 1000-3 + CORUS C 12.2 + CORUS sab 1.15. Хотелось бы услышать мнение на такую композицию,буду благодарен за любые мнения,спасибо

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти