Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » DYNACORD CMS 1000-2
DYNACORD CMS 1000-2

MAG MD 534 набагато якісніше ev live-x ? виробник китай.

А я ev live-x навіть не думав брати. Я знаю що це бюджетні колонки китайські.

Мені поки що хватає магів. А далі подивлюсь як робота піде то може й візьму парочку якихось активних колонок для виїздів і для ресторану

 

Сергію, Дінакорд закладе в технологію дешевші фейдери і будуть їх ставити і в "Германії". Країна тут не має значення. Китай випускає дуже якісну продукцію в США, в Европу (я взагалі маю на увазі). Виробництво Хармана майже все в КНР. І нічого, цілий світ купує і носом не крутить.  В Вас який компютер, американський, німецький? Я розумію що Ви в ейфорії від придбання, з чим Вас і вітаю. Але до цього мікшера потрібні відповідні і АС і підсилювач. Тільки тоді він буде звучати як "Дінакорд"! MAG-и аж ніяк тут не в тему.

Я знаю що хороша акустика, теж має покращення в звуці. Але на даний час, і в звязці Динакорд CMS 1000-2 + Парк V4-2400 + МАГ 534 теж непогано звучить. Краще як з пультом ямахою MG

Акустика хороша в мене в планах на майбутнье. Все одразу купити не можу, в звязку з незначними фінансовими можливостями.))

Від підсилювача тут мало що залежить. Парк непоганий підсилювач!

Сергій, приєднуюся до Ігора, Китай робить дуже якісну продукцію, на фірмових комплектуюючих. Але для розвинутих країн -  які поціновуюють якість і признані стандарти, тої (якісної) продукції! Але є така продукція, яка так і зветься - Made in China / For Ukraine...   Неважко здогадатися, яка там буде якість ))))))  Просто рахують нас за третьосортну сторону і дистребютори беруть як раз той товар "для україни", а ми - то чемно ГАМАЄМ...  Тут повністю погоджуююсь з Вами Сергію! 

До речі вітаю з покупкою!   Але тепер тре збирати гроші на ТРАКТ того самого рівня... бо в МАГИ - то як мертвому кадило )))

Та все одно якось коли береш в руки річ зроблену в японії чи в германії то якось спокійніше. 

Не раз довелось розбирати японські магнітофони плеєра чи іншу техніку. Та там наскільки все продумано, все на металевих конструкціях, зкручено болтами і все таке інше...

 

До речі вітаю з покупкою!

Дякую! 

Але тепер тре збирати гроші на ТРАКТ того самого рівня... бо в МАГИ - то як мертвому кадило

Я знаю але поки що і так рівень якості підвищився в 2 рази в порівнянні з тим що було без динакорда

Доречі, яку б ви мені недорогу акустику посовітували. Актив або пасив для хорошого рівня

Electro-Voice ZX5A

 "Недорога АС"  і "актив чи пасив хорошого рівня" це взаємовиключення. Чудеса тільки в казках.  Працюйте на тім що є, потім докупите що гідне.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти