Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Який у Вас час роботи в кафе, барах, ресторанах ?
Який у Вас час роботи в кафе, барах, ресторанах ?

Вітання до шановних колег ! Багато хто з нас працює у вільний час від весіль в кафе,барі.ресторані. З якої і до якої години Ви працюєте? (Не кажу про гонорар - це некоректне питання). В основному - це 4 год. Наприклад, з 20.00 до 24.00. (Я не кажу про заохочення музикантів). Зіткнувся з колегами із Росії - вони працюють з 20.00 до 02.00 (Це ж піввесілля!). Як у Вас з цим справи?

P.S. Може, я не зрозуміло поставив запитання.Бачу переглядів багато. Отже, який стандарт роботи у Вас: 4 год., 5 год., а то і 6 год.(як у моїх знайомих з Росії). Хочеться визначитись, по скільки годиносновному, працюють музиканти в Україні в таких закладах. Наперед дякую тим,хто відгукнеться!

Відгукнувся би давно, але ніде по таких закладах не працюю. Хоча у Львові деякі мої знайомі працюють переважно з 19:00 до 23:00 або з 18:00 до 22:00 у всякому випадку виходить 4 години!

Дякую, п.Назаре ,за інформацію,тому що при влаштуванні на роботу (зрозуміло,що до приватного закладу-державних немає) музиканти повинні відстоювати свої права,посилаючись,наприклад,на Ваше повідомлення,що,мовляв,музиканти у славному місті Львові працюють по 4 годинине по 5год. і більшенаголошувати про це роботодавцю,бо він  звичайно хоче більшеоплата та сама

Працюєм в барі з 19 до 23 години.

Дякую і Вам,п.Юрій! Вимальовується нормальна  ситуація - всі працюють по 4 години.

Добр День п Василь і колеги. Ми працюєм з 19.00 до 22.45 - три перерви по 15 хв. В неділю, при умові, якщо люди приходять на банкет дуже скоро, то виходимо на 18.00 і до 22.30.(дзвоним і питаємся чи скоро приходять люди - як нє то виходтм на звичайний графік).     Знайомий їздив на заробітки в Росію, в Нижний Вартовск, то дійсно казав там були "кроваві" роботи починали грати з 21.00 і до останнього клієнта - казав скорше як 03.00 - звідтам не виходив... максимально, казав, працювали до 06.00!  І так кождий день крім понеділка... (((  

21.00  -  02.00 !!! Ось 5 годин намалювалось! На мою думку, якби писали ще як це оплачується, - то це не зашкодило б. Щоб не продешевити при влаштовуванні в заклад певного типу!  Ще знаю графік залежить від розташування кафе чи бару! Якщо прилягає до житлового будинку.-довго і голосно не пограєш!!!  Якщо графік до 22.00 , фактично ще залишається година дозволеного часу, щоб  заробити додатково по бажанню клієнтів!!!    Найкраще, коли це окремий приватний заклад,  тоді  від графіку  не залежиш і більше шансів заробити!!!  Люди хочуть гуляти де?   -    де довше музика!!! 

Доброго дня,п.Бедзю! Це "капєц",що Ви розповіли про Росію! Так і знайомі мої сказали,що вони працюють по 6 год.(я думав-прикол!). От і будемо солідарні щодо роботи по 4 години ! Рекомендувати всім музикантам,хто влаштовується на роботу вимагати від роботодавця такий графік праці,посилаючись один на одного. Мовляв, так працюють музиканти і у Львові,і в Горохові (у п. Юрія) та і скрізь! Дякую!

Звичайно,Рома, у прибудинкових територіях багато не пограєш. Про оплату ніхто не скаже - хто як найнявся... Був недавно в Рівному, познайомився з музикантами в барі.Вони працюють з 18.00-22.00. (прибудинкова територія!).

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти