Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Який у Вас час роботи в кафе, барах, ресторанах ?
Який у Вас час роботи в кафе, барах, ресторанах ?

Перепрошую,шановне товариство,що знову підняв цю тему...Якщо Ви працюєте ( по проханню господаря бару,кафе) пізніше свого графіка, то це 45 хв. чи ціла година?

Ми працюємо годину.

Дякую,п.Бедзю,що відгукнулисьМені цього достатньо. Дякую всім,хто відпишеться. До всіх - з повагою!

Процюю з 19.00 по23.30 з 45 хвилиними переривами  .

Всім вітання! Сьогодні  поговорив в кабаку з музикантами в своєму місті (не із всіма)і дійшли висновку - лабаєм  по 45 хв. ,15 перерва . Розумію непередбачені ситуаціії: приходиться лабати більше іноді, але ці години  якось треба підлаштовувати,щоб ми, в основному,лабали по 4 год. Є пропозиція  - так домовитись і будем посилатись один на одного.(Парнас - інша тема )  Мовляв, наприклад ,так працюють у Львові, в Луцьку, в Тернополі ,Вінниці, Сумах і т. д. Може, ми в цьому дійдемо згоди і рестораторам зможемо сказати своє слово чи це мій " глас вопиющего в пустыне" ?

працюю в кабаку м. Чортків.з 19.00 до 24.00 . 20хв.перерив..

Спасибі ,Serjoga! Тим більше у Вас 20 хв. перерви. Бо ресторатор у мене питав,мовляв,звідки у мене уявлення про роботу по 4 год.? Не перший рік живу,працював і при совєтах. Так було. В цьому питанні ми повинні бути солідарними, а не погоджуватись на більше. Вибачте,кого потурбував. Всім гарного Парнасу  і добрих весіль! До Всіх - з повагою!!!

По закладах не працюю. Часу немає, хоча пропозиції були, і зараз є, але не вистачає часу. Знайомі пацани працюють в основному 19:00-23:00. Це в Житомирі.

Подякував і тобі   Володя Яворський , (вибач ,що на  "ти").  Дякую Всім,хто відгукнувся. Головне - тримати "марку". Ми повинні хоч тут,на сайті, домовлятись  про принципові речі.  ЛАБУХИ всіх країн - ЄДНАЙТЕСЬ! 

Працюємо 45 - 15, З 19.00 до 22.45.   Але шефова нам віднедавна зробила сюрприз - в неділю ми виходим на 18.00 і граємо до 22.30.   Коли закінчуємо роботу о 10.45 - то до одинадцятої даємо людям тих 15 хв часу що б  вони собі визначилися чи будуть продовжувати - чи ні..  Але по сусідству, (я чув говорять люди), у нас у "Василині" грають хлопці з 19.00 до 22.00 - ото супер! Молодці! А далі по замовленнях... Але у нас важко "вибити" такий графік у начальства... Є ще одна проблема часу в кабаках! Зокрема у нас! Коли закінчуєш свою роботу, то рогулявшийся нарід, потребує ще і ще... І звичайно не безоплатно! Але у нас персонал працює до 23.00 і така радість заробити тих пару копійок "обламується"! І ще вдобавок, пяний нарід не розуміє чому ми не хочемо грати, ще й за гроші!  Інколи доходить до конфліктів! Не знаю як це правильно зробити, бо виходить так що ми би хтіли заробити, а вони замовити - виходить так, що ми і вони, в "прольоті"! Треба домовлятися з персоналом на годину, годину як правило всім забагато - бо бракує 4 -5 пісень! Як завжди :))  Може хтось пораде щось...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти