Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Який у Вас час роботи в кафе, барах, ресторанах ?
Який у Вас час роботи в кафе, барах, ресторанах ?
Так можна працювати і 6 год. За ваші гроші - любий каприз !!!

У Трускавці музиканти працююь з 20-00 до 23-00 або 19-00 до 23-00. Регламент 40 на 20 або 45 на 15хв. Хто як домовився. Щодо оплати праці, то в більшості ресторанів в рахунок дописують музичне оформлення.

На Закарпатті працюють з 19 по23, або з 20 по 24. Чотири заходи по 40 хвилин. Все що більше - за окрему плату...

Роман Лук’янович - Грати 6 годин 6 разів на тиждень - це через пів року можна в дурку загриміти, і гроші не допоможуть. Я відробив у кабаку 6 років кожен день - крім понеділка з 19 по 23(притому сам) - каторга..


borsos В дурку? Я літом три місяці працював так , з 21.00 до 02.00 в барі, в 02.30-.3.00 лягав спати, в 06.20 вставав далі на іншу роботу, працював до 18.00, в 21.00 далі в бар. І вихідний а барі тільки понеділок! Знайомі дивувались як витримував, нічо- живий, здоровий і гроші в кишені!!! P.S. Я мав на увазі, що бувають моменти, коли можна працювати за певну винагороду і 6 год. І якщо робота-каторга, - треба шукати легшу!

Рома ти вже напевно на "Люксусі" їздеш ))))))))   Браво хлопці! Респект Вам обом! То дійсно тяжко....

На Lamborghini !  Реально було важко, - але, -  можливо!!!   

Працюєм з 19.00 до 23.00.    Робим 2 перерви.     Все  що  поза робочим графіком-за окрему плату.      Старайтесь домовитись з дирекцією закладу щоб закінчувати не в 00.00 а саме в 23.00.   Переважно  люди  в цей  час  якраз ще  трошки   недогуляли.    Що  нам  і  потрібно.     Всім - УДАЧІ.

Стара совєтська система 4\40 з 19,або з 20 год,=150 грн,Вигода ,Прикарпаття.

Щира подяка дописувачам! Парнасу і побільше халтур! Хай щастить!!!
 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти