Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Проблема пульт MACKIE 1202 VLZ
Проблема пульт MACKIE 1202 VLZ

Допоможіть, можливо хтось щось знає придбали пульт MACKIE 1202 VLZ  в загальному працює супер тільки після 15-20 хвилин роботи на мікрофонні канали починає й ти гудок. перепробув різні версії непомагає. Є версія що блок який переробляє струм із 220 на 110 при нагріванні дає такий гудок. Може  купити інший? 

От і почнімо з адаптера 220/110V. Що на ньому пише, характеристики, можна й фото.

Що пише не памятаю виглядає він так 

Звичайний китайський адаптер. Пише 50Watt, але я не вірю. Користувався таким навантажував на нього DBX-231+DBX-223XL це в сумі 33W. Ніяких проблем не було. 1202 споживає 25Watt, так що повинно вистачити за очі. Хоча зважаючи на його копійчану ціну, я б не ризикував на нього вантажити такий важливий компонент, як мікшер. Спробуйте який другий понижаючий транс, якщо причина в цьому "китайчику", то буде відомо одразу. Ще можливий варіант від низької мережевої напруги, але в Mackie живлення на тансі, то цей варіант дуже малоімовірний. Попробуйте послухати через контрольні телефони, не вмикаючи підсилення. Тобто перевірити роботу самого мікшера. Може бути причина в підсохлих електролітичних конденсаторах стабілізатора мікшера. Причин може бути багато. в блоці живлення в  Ще

Ігоре дякую за відповідь, тільки як саме послухати через контрольні телефони, не вмикаючи підсилення. 

Я для Mekie cfx12 купив 100 ватний понижувач, так щоб ззапасом, наразі все працює чудово!

Володимире, в гніздо Phones включаєте головні телефони і все. Якщо фон, чи 50-герцова наводка з'являються знову, то шукаєте причину далі в мікшері, чи в адаптері.

Володимире! В мене теж Мекі 1202 мікро з таким же понижувачем. Вмикаю через регулюючий стабілізатор гул  зявляється при пониженні до  210вольт. (прослуховував в навушниках)

В. Галузінський, чи рішив  ти проблему з пультом  Мекі ( і який результат в тебе через навушніки)

Гул зявляється з мікрофонних входів при пониженні вольтажу нижче 210 В, в стерео входах його майже нечути.  Я використовую регулюючий стабілізатор при зявленні шуму піднімаю вольтаж іншого виходу пока немаю. Вдома напруга скаче але в інших місцях буває працює ідеально без шумів. І в  лінії і в навушниках гул однаковий . Я рахую що проблема в адаптері.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти