Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Проблема пульт MACKIE 1202 VLZ
Проблема пульт MACKIE 1202 VLZ

Вітаю,якщо у вас варіант зі штатів,то він розрахований на живлення 120V, а понижувач дає 110, і то при умові якщо в розетці 220, що не завжди буває. Я проблему вирішив відмотавши декілька витків на первинній обмотці трансформатора перетворювача,при 220 він тепер дає 125,і ніяких пробем все працює вже четвертий рік

Хлопці дуже вдячний за відгуки.  Проблему вирішено.

Роман Гук, приладам потрібно подавати ту напругу на яку вони розраховані заводом-виробником. а не придумувати подібні комбінації. Те що він працює, не факт, що придаду цекасу". Це те саме, що подати бензин-95, де має бути 92-й. Їхати буде. Але чи довго і з якими наслідками?

Если стоит гул в любом случае проблема с питанием. У меня была аналогичная проблема с секвенцером( тоже с америки). Поставили на стенд подали, не буду врать, не помню сколько напряжения 110 или 120 вольт сняли параметры трансформатора поставили другой. Если не ошибаюсь там выход 30 вольт переменка. Транформатор найти не проблема. Попробуйте, должно получиться. Во всяком случае можно сделать выносным. Удачи

Це те саме, що подати бензин-95, де має бути 92-й. Їхати буде. Але чи довго і з якими наслідками?

 

Все там правильно буде їхати зараз такий 95 як колись був 92 по якості, а про 92 то взагалі 76.

А ось і ще одна проблема з МАКІ, хоч і дрібниця але все одно не приємно що при 210 вольт вже гул, а якщо 200 то взагалі не працюватиме напевно

Тоді остаточний варіант Саундкрафт М4, М8 буде кращим вибором

Ці проблеми не зовсім проблеми - легко вирішуються легким "допилом" :)

sergeykushnirнизька напруга це не проблема Mackie. Це проблема профпридатності музикантів. Потрібно нормально заживлювати струмом сетап і не буде тоді маразматичних пригод і проблем з обладнанням. А на рахунок Саундкрафтуто скажу що пультами Mackie i Behringer в США користуються набагато більше. На такий аргумент в Вас, як завжди, знай деться відповідь, але кількість лотів на Ebay.com щось та й говорить.

Ну в США нема проблем з напругою як у нас. А навіщо щось купляти нове а потім щей допилювати. Це не по нашому

Тай на російських форумах говорять що серія М саундкрафта краща за мекі по звуку

А навіщо щось купляти нове а потім щей допилювати.

Тому що сумарна вартість покупки там і допилу є суттєво меншою від вартості покупки тут...

 

Це не по нашому

Знову узагальнення? Я думаю, що навпаки - дуже і дуже по нашому...

В США в кожному реці стоїть як не Фурман, то инший : http://www.ebay.com/sch/Conditioners-/159955/i.html?_catref=1  Поцікавтесь що це за штука, бо бачу уявлення не маєтеНа російських форумах говорять багатого різного. Але те що Mackie має свої переваги в користувача белша ще ніхто не заперечив. Аргументувати він вміє, знаєте. Може хочете посперечатись з ним? Велкам.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти