Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Проблема пульт MACKIE 1202 VLZ
Проблема пульт MACKIE 1202 VLZ

Ем-ку слухав багато разів у колег, але не крутив сам. Так що враження це більше суб'єктивні. В живому складі використовуємо LX-7, але це вже інша категорія. Звук більшою мірою залежить від акустики, а потім вже все інше.

Ясно, а як справи з макі? Ви пробували його латром, гудить при спаді до 200 вольт?

Бляха, реально його потрібно купляти і міняти в ньому трансформатор, 

Сьогодні при святі ніЗавтра-післязавтра, Сергій.

Протестував Mackie  1202-VLZ (1604 не мав як). Гул з'являвся при напрузі нижче 190VТе що подібна ситуація в Mackie III-ї модифікації при вищій напрузі, має мабудь пояснення здешевленням блоку живленняТа і порівнювати нові Mackie з попередніми мені щось не дуже хочеться. В царині аналогово звуку вже дуже давно нічого нового і кращого не створюється. P.S.: Тут теж подібні речі обговорюваплосьhttp://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=140625 

Дякую Ігор Гарвас.

Так думаю скоріше всього дешевий китайський транс стоїть, тому й проблема така.

Оце точно, з пультами зараз дуже напряг щось хороше вибрати

Де взяти радіосхему пульта MACKIE 1202 VLZ ,питаю, бо напевно згорів трансформатор.Включили його без адаптора зразу дали 220в на ньго запобіжник згорів ,але коли поставили другий то все одно не працює.Я думаю що напевно перегоріла первинна обмотка у трансформаторі.Або може знає хтось де можна купити такий транс?

Дістати оригінальний транс - проблема, хіба з подібного пульта. Фірма, що їх постачає - Keep Ocean в Китає і в роздріб продукцію не реалізує. В 1202 обмежено місця під нього, а так можливо замінити на будь який інший з напругою вторички 2х20-2х25вольт (50-70Вт). Але перш ніж шукати транс, переконайтесь в його несправності, промірявши (при відключеному живленню!!!) опір первинної обмотки, в будь якому випадку повинно показати якісь десятки ом.

Серія ВЛЗ 3, має точно слабенький трансформатор і розрахована на живлення 100-120-240В, з дуже не значним відхиленням від норми живлючої мережі, тому на 220В потрібно або переробити штатний транс http://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=140625&page=2 або придбати стабілізатор напруги.

 

 

Roman1969, маю схему БЖ від 1604, за принципом вони схожі, якщо бажаєте, дайте адресу ел. скриньки!

Тестером я міряв первинну обмотку нема ні одного ома(точно згоріла).А як ви знаєте що напруга вторички 2х20-2х25вольт (50-70Вт) і от на яких дротах?. А схему скиньте на      roman_makar@mail.ru     може там видно яка напруга вторички йде на певний провід,   дякую.

Я міряв на деяких пультах, в моєму Макі 1202 влз3, обмотка з середьою точкою (2х17в). Але для нормальної роботи 15-ти вольтового стабілізатору (-/+15в - вихідна напруга стабілізатору), потрібно хоча б по 19в (експерементував) за умови 220в мережі, якщо брати до уваги, те що нові пульти розраховані на 240, вистачає і по 17в. У мого трансу вторинна, до стабілізатору (роз'єм на платі СН), коричневі дроти, чорний "0"(загальний), червоні - фантомне живлення. Кожне плече трансу, тобто вторинної обмотки, (між коричневим і чорним) має бути в межах від 17 до 20в. А от кольори первинної, думаю в різних пультах, на різне живлення, різні. Але якщо запобіжник в нормі, а вторинна на трансформаторі - "0в", тоді все ж проблема з останнім. Як варіант можна віддати спецу для перемотки, одразу можна розрахувати її на 220в, або шукати схожий по напрузі вторинної, приблизній потужності і габаритах, ну і звісно ж  з обмоткою для фантому.

 

Схему перевірте на пошті! Щасти!

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти