Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » музична студія
музична студія

         музиканти, хочу вашої поради створюю музичну студію, і хочу купити такі інстументи....fireface 800. авдіо картка.. krk rp6 G2.. монітори...cubase 5 програма.. se electronics se4400a мікрофон..

Це перелік обладнання і програмного забезпечення, а не інструментів. Переважно обговорюють поокремо кожний компонент. Так ефективніше, простіше і результативніше. Незрозуміло чому вибір впав на багатоканальний інтерфейс. В цьому є якась потреба? Можна обійтись чим іншим і від цього ж виробника. Монітори явно заслабі до рівня цієї карти і мікрофона. Програмне забезпечення від Штайнберга можна було б і шостої версії. Ну а мікрофон, це на смак. На вибраному контролі це гроші на вітер.

Пристойна студія - це мінімум чотиризначна сума в $ при умові, що в голові є план, розуміння процесів, знання, матеріал та черга бажаючих під дверима.

Решту - трата на вітер.

Ростислав, на рахунок черги не згідний. Таке коштовне і цікаве хоббі теж має право на життя. Суперраціональність не дуже сумісна з творчістю. А щодо перелічених пунктів, то цілком і повністю згідний. Правда під №1 я б поставив розуміння і суть процесу. Складається враження що чомусь всі думають що писатись самотужки це дешевше ніж у професіоналів. Насправді це далеко не так.

Ви для початку вкажіть якого рівня має бути студія та що ви будете у ній писати, і що будете творити. Якщо ви хочете писати хор, то мінімум вам потрібно 4 вхідних канали. Ось моя порада щодо комп"ютера- купіть аймак, або макбук про, та користуйтесь  "пресонус студіо ван про" + вст інструменти та семплери "Контакт" і "Халіон", в інтернеті, зокрема на торенті є до них купа матеріалу. Наразі я скачав семпли молдавських концертних цимбал, натішитись не можу.

>>Складається враження що чомусь всі думають що писатись самотужки це дешевше ніж у професіоналів. Насправді це далеко не так.

Логіка проста: раз просто стало грати, не володіючи інструментом, то й писатись має бути ще простіше...

>>Ось моя порада щодо комп"ютера- купіть аймак, або макбук про, та користуйтесь  "пресонус студіо ван про" + вст інструменти та семплери "Контакт" і "Халіон", в інтернеті, зокрема на торенті є до них купа матеріалу.

Для маків краще поставити Logic - зі старту закриває 90% потреб. А для живих виступів - MainStage...

так я хочу зробити професійну студію, томущо я в Італії хочу навчатися. на даний момент я в Італії  все оборукдовання я хочу купити в магазині, і таяк я кліент то мене направляють в школу, місяць безплатно а поті треба платити, але я думаю чи вигідно відкривати студію на Україні. Бо по близу внас немає студії, анащот програми чи авдіо картки чи мікрофона, я хочу раз в ложити гроші....

Я не зрозумів мотивації: треба студію, бо студент чи навчання додається бонусом до покупки звукової карти?

Повторюсь ще раз: треба мати чітке уявлення, що таке студія, як то все там працює, чи я з тим справлюся і найголовніше: чи мені дійсно того треба.

Раз вкластись у студію не вдастся.

Відкривати студію в Україні невигідно...

діло в тім що я це все видів іслухав  мені сподобалось а нащот на уки треба вивчати. як вивисти звук чи написати чисту мінусовку. бо на Україні ніхто непокаже інерозкаже професійно, 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти