Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » музична студія
музична студія

Почати можна з мікрофона за 100 доларів, карти за 100, преампу за 100 і моніторів за 400. Цього вистачить на перших 2-3 роки. Спочатку ти не зрозумієш різниці між моніторами за 3000 і 400. Потім за бажанням ти зможеш усе це продати, а через три роки з'явиться нове обладнання, може, краще; та й ти будеш більш зорієнтований в тому, що тобі потрібно.

Перший раз чую, що в Україні нема кому навчити аранжуванню, звукорежисурі, зведенню :) І що в Італії кращі спеціалісти... Взагалі, тема досить дивна...

Я тобі рекомендую мікрофон Samson C-01, преамп Ператроніка, карту M-Audio 24/96 або ESI Juli@, монітори Behringer Truth B2030A, B2031A, Tascam VLx5.

Підтримую 100%!починати треба з мінімуму.на початку в мене були Самсон С-03,пульт Ямаха і Терратек Фаза 22.мінімум затрат-максимальна "учбова" машина.а взагалі-то,як сказав мені один провідний тернопільський звукач Саша Третяк,"Твоє обладнання повинно рости разом з твоєю майстерністю"

Якщо є кошти, то можна стартувати і з дорожчих позицій. Нічого в тому поганого нема, навпаки менші втрати фінансів при апгрейді сетапу. Я тому і не стартану ніяк з організацією хоум студії, бо не хочу починати з дешевого тракту. Все залежить якого рівня кінцевий продукт очікується. Одна справа писати  себе і для себе, а цілком інша - когось і за гроші.

А хто у Львові може пристойно записати за невеликі гроші , хочу собі норомальні демки зробити , а самому шось ніяк....?

Богдан: http://www.minus.lviv.ua/forum/thread/3704/ 

Відкривати студію в Україні невигідно...

Я б сказав що вигідно, але в Києві. Як би не було вигідо, ніхто б не працюав в убиток....

Володимир Матвійчук, я чесно не дуже розділяю вашу думку на рахунок мікрофона за 100 у.о. Samson, це дуже і дуже бюджетний варіант тай модельний ряд в них більше ніж 1000грн не перевищує - а це означає що вони не мають свого ідеалу за $$$$$$, вже краще шось подивитись з АКГ чи Маршалу і бажано хоча б від 250 доларів.

п. Гарвас правий на рахунок багатоканального інтерфейсу, чи в цьому дійсно необхідність...?!

Моє бачення студііt.c. electronic Konnect Live,  Dynaudio BM5,  Neumann TLM 103,  ART dps II

І ви не вказали студія якого маштабу буде, чи буде виконуватись запис живих інструментів і  т.д., ну я так зрозумів ви на стадії навчання....так що вчіться! Успіху!

Богдане, на мою думку, Самсон за 100 баксів, АКГ за250 і маршал електронікс за 250 - одного поля ягоди; так що нема чого переплачувати зайві 150$. У мене 4 роки був Самсон С-01 - мені вистачало з головою для прописки бек-вокалів для мінусовок, основного вокалу, гітари (в парі з китайським вузькомембранником). Усі мої роботи, за винятком першої, найсвіжішої, зроблені за допомогою цього Самсона - http://www.realmusic.ru/mydemosongs Саме на ньому я заробив на наступний свій мікрофон - Audiotechnika AT4040.

Якщо хочете  мати  ДІЙСНО  пристойний  звук, починати  треба  з  якамога  кращого  мікрофону  для  вокаліста і  ЛАМПОВОГО  преампа  для нього.       Я рекомендую  REDD 47, який  використовувуэться з 50-тих  років  на студії   Abbea Road.  Все  одно Ви колись  прийдете  к розумінню переваги лпмпового  звуки, тому краще  зробити відразу  і відразу  стати лідером.

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти