Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » музична студія
музична студія

А хіба на курсах юних звукорежисерів не дають ніяких порад стосовно вибору мінімального сетапу для старту?

Чесно - мені то все видається дивним і не тримається купи: Ваші бажання, уривки мрій...

незрозумів мінімального я маю можливість купити все обладненя професійне.

А,.ну то як нема обмежень, то от короткий опис найнеобхідніших речей:

http://www.muzoborudovanie.ru/articles/rf/rf.php

Ростиславе, маю мак та працював і в кубейсі і в лоджику, і в купі різних программ, але пересів на пресонус і прийшло до мене блаженство. Вам раджу спробувати це програмне забезпечення, на вінду воно також є.

Ростиславе, навіщо ви так знущаєтесь над топікстартером.

Романе, дякую за пораду, але на даний час мене влаштовує Cakewalk 3.0 :))

А відносно знущань - правильні відповіді можливі тільки на правильні запитання :) ...

Руслан Ямняк, наявність дорогого обладнання не запорука хорошого результату. Випадково зайшов на сайт однієї української звукозаписуючої студії. Мої очі були на лобі. В прямому розумінні, бо сетат там дійсно висококласний. А от продукт вони шпарять такий, що можна це настругати на посередній хоум студії. Тобто не використовується потенціал і приблизно. Хоча є і професіонали хто робить роботи на звичайних VST для наших зірок. Вони дуже й не піаряться, бо їм це без потреби. 

Ігор що ви мені придлагаєте купити мікрофон за 50 доларів. і монітори за 150 доларів.

Руслан, а з мого повідомлення напрошується такий висновок?

Дорогий друже !!! Наведу один приклад !  Мій колега (Олександр Албул) рзповідав що побувавши на одній московські студії, очі в нього розбіглися від "начиння" - бюджет студії казав коштував прибл. 2 млн доллр

І що !??? Звукоінженер його добрий давній колега відповів: " Саша ето усьо для клиєнта! Для внушения!!! Ети все лампочки, реки, и остальноє  , полноценную запись делаем при минимальному треку микрофон - преамп - рекординг! ! " Звичайно якщо робити "Серйозний " мастеринг то тут без серйозного "Желізного" прибору не обійтися, і не одного! Як на мене то студія починається з знань звукорежисури, (етапи зведення мастерингу та ін.) І розумітися на музиці( хоть трохи щоб вокал могти почистити) Інструментовці , оркестровці, розумінні теорії музики і тд. А начиння то вже бюджет! При самому недорогому "вкладі" можна добитися ОГО - ГО!!! Моє бачення " начиння" Мікрофон AKG - Solid Tube, Преамп обовязково ламповий , Компресор(за бажанням) монітори KRK RP 4,5,8, суперові! Далі можна Cubase а саме краще це Vorcstation Roland VS - 2480 -Запхне за пазуху ті всі дурні "протулси" і то все Імно(Як каже І Гарвас) Головне "мозги" "творче натхнення" і бажання працювати! Всіх Вам благ Веселих Свят! З повагою Бедзю!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти