Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Допоможіть!!!!!! Виходжу заміж!!!!!
Допоможіть!!!!!! Виходжу заміж!!!!!

Всім привіт... Я тут новенька, але потребую вашої професійної поради... Влітку виходжу заміж і хочу на весіллі заспівати щось драйвове, веселе, бажано українське, щось таке, що могла б виконати молода на своєму весіллі, але є одна малеееенька проблемка... Я не маю музичної освіти і  жодного уявлення про тональності... Тому без Вас - ніяк.Можу сказати лише таке, пісню Жасмин - Пей любовь до дна сміло співаю повним голосом (не фальсетом - все, що пам*ятаю з уроків музики...) На крайній випадок, можна щось і російське, але сучасне, веселе... Дуже подобається і мені під силу пісня Доліної - Половинка, але виключно ремікс...Та мінуса я ще не знайшла...Ну от, проблема викладена... Чекаю порад... Наперед вдячна)))

Може не в догоду Вашому бажанню, але у гуцулів є звичай, що ані молода ані молодий на весіллі не повинні співати, щоб потім ціле життя не співали ( свекруха, теща, свекор, тесть...) Це Ваше свято, Ви там королева і співати повинні для Вас.

Звичайно, дякую, але я не гуцулка)))) Не  раз була присутня на весіллях, де співала молода і нічого поганого в тому ніхто не бачив...Я ж з хороших намірів хочу співати, присвятити пісню чоловіку...Хіба це погано?

Маю на літо таке ж замовлення, де молода попросила підшукати їй пісню, і так само хоче драйвову! Я переконував її, тепер спробую переконати і вас, що нареченій не буде пасувати співати пісню в стилі "гопа-гопа". Якщо співати, то гарну, ніжну, ліричну пісню! Таку, щоб молодому в серці "йокнуло", а всі дівки пустили сльозу) Спробуйте пісню Лілії Ваврін "Кохання двох сердець" її можете виконувати як ви, так і  в дуеті зі своїм коханим, зробите подарок своїм гостям)

http://www.minus.lviv.ua/minus/artist/%D0%92%D0%B0%D0%B2%D1%80%D0%B8%D0%BD%20%D0%9B%D1%96%D0%BB%D1%8F/rec/10499/

ссилка на фонограму, плюс легко можете знайти в неті)

"Ти мені недаєш" Скрябін, Могилевська , також варіант , завжди плачу як чую ці словаІ  досить таки драйвово

привіт Юлічка=)))Слушна була порада про пісню, вона має біти лірична, але все таки, якщо є бажання можна знайти масу пісень українською мовою=)))

Але перш за все тобі потрібно порепетирувати співати не вдома під магнітофон чи навіть караоке, а на справжній апаратурі, тоді твій сюрприз вдасться!!!

Мужчини,я не бачу нічого поганого в тому щоб дівчина на весілля зробила романтичний сюрприз свому коханому=)))

Таке зароз практикують і досить часто!!!!

На моїй практиці я сама не раз займалась з такими дівчатами і хлопцями, я би вам радила звернутись за допомогою до своїх музикантів, я думаю вони допоможуть!!!

Yulka, без образи але навіщо молодій співати? Ви вмієте? Якщо так і впевнені в своїх силах, то без питань. Але коли хочете щоб всі робили "тосі", бо молода співає... Це банальне використання ситуації. Ну будуть гості вдавати захоплення, мило посміхатись і тосяти, а молодий буде стояти навпроти.  При невдалому співі після весілля ще й будуть "носити в зубах". Не раджу. Кожен раз коли я бачу гостей які хочуть "поспівати" в мікрофон, то це переважно спроба показати що "і я можу не гірше музик". В мене в весільний день не було нінайменшого бажання брати інструмент в руки. Хотілось бути поруч дружини. Це такий день!!! Один день в житті!!!  Уявіть реакцію на форумі фотографів, де створюється тема з подібним проханням:"Женюся!!! Хочу сфотографувати молоду під час весілля! ДУЖЕ хочу зробити моїй любимій такий подарунок. Тільки незнаю в якій позі краще її фотографувати, бо я крім мобільним телефоном ніколи не фотографував." А те що зараз багато нововведень побутує, то погоджуюся. Всі воно причимчикували до нас з-за кордону і до нашої куртури немають нінайменшого відношення. Оці дешеві прибирання залів надувними кульками. "Ритуал знімання підв'язки", коли дружби, як бовдурі мають ту гумку лапати. Всі обряди і традиції мають своє підгрунтя і пояснення. Пошуки чогось нового і не конче близького нашій культурі і ментальності переважно від незнання питання. Дуже багато корисних речей викладено тут: http://www.tamada.lviv.ua/article/category/wedding/ 

Вельми шановна Панна Yulka повністю згідний з паном Ігорем ....тай взагалі навіщо воно Тобі...а може ти заграла б соло на ударній установці, не багато а так хвилин 5. Ото люди мали б прощо говорити. Але ...коли дуже хочеш, без ніякої гризи сумління,  заплати хорошому музиканту на звуковій студії, є ще час, зробіть толковий плюс...співай під + і насолоджуйся своїм прекрасним днем весілля.  І нехай гості, тай музики по справжньому з заздістю Тобі роблять ТОСІ...-)  Щасливої долі, світла та радості!!!

 Музика це мистецтво, а мистецтву вчаться все життя!"  Музичний інструмент – річ, що вимагає колосальної зосередженості, уваги і точності, граючи на нім можна зробити величезну кількість помилок, у тому числі і фатальних, в цілому він вимагає до себе більше, значно більше чим робота хірурга або пілота літака...

Вибачте за грубість, але з чого ви всі взяли, що я прагну уваги гостей і хочу їх чимось вразити??????????? Коли просила про допомогу , то зовсім не длумала отримати в результаті ТОСІ. Якщо я не маю жодного уявлення про музичну науку, то це не означає, що я не вмію співати!!!      Я за характером дуже весела людина, тому якщо співати щось зовсім ліричне, тоді - то якраз мої гості мене не зрозуміють. А кажучи про щось драйвове, я зовсім не мала на увазі ГОПАЦУЛЬКИ))))))  Я просто хотіла, щоб воно було веселе. Але після ваших ПОРАД задумалась, чи взагалі варто співати. 

ВАРТО!!!! Але коханому на вушко!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти