Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Допоможіть!!!!!! Виходжу заміж!!!!!
Допоможіть!!!!!! Виходжу заміж!!!!!

Yulka, співати публічно варто! Але для цього потрібно мати, крім природних даних, навики та знання, які, з Ваших слів, відсутні. Ви справді можете досягнути бажаного результату - зробити гостям весело. Бо коли молода кидаючи молодого рветься до мікрофону співати, не маючи відповідної підготовки, це дійсно весело!

Шановні мужчини, не мені вам казати скільки на нашій естраді є безголосих, і навіть людей без слуху, але за допомогою сучасної апаратури і маленьких секретів звукорежисера можна зробити цукерочку самі знаєте з чого!!!! Я би дівчині радила попробувати, але зараз, заспівати, розважливо подумати чи це їй під силу (врахуй що на весіллі буде багато народу). Але я повторюсь!!!!!СПІВАТИ ТРЕБА В МІКРОФОН, З СПРАВЖНЬОЮ АПАРАТУРОЮ!!!!!!

Шановний пан Ігор!!!!!!!

На рахунок новинок, я з вами не згідна, зараз людей не здивуєш ні стравами, ні хорошим виконанням, зараз людям потрібне видовище!!!! І якщо згадувати про підв"язку, то чому би не пригадати ще і кидання вельона???? Це також похідна традиція від закордонних, тільки там наречені кидають весільний букет...

З повагою Оксана

>>Шановні мужчини, не мені вам казати скільки на нашій естраді є безголосих, і навіть людей без слуху, але за допомогою сучасної апаратури і маленьких секретів звукорежисера можна зробити цукерочку самі знаєте з чого!!!!

Оксано, а Ви самі співаєте? На студії були? "Кухню" знаєте?

Так, звичайно, співаю, великим стажем похвалитись не можу, але  останні чотири роки цім тільки і займаюсь=)))

(Я маю на увазі що співаю на весіллях, а це найкраща школа)

>>Так, звичайно, співаю, великим стажем похвалитись не можу, але  останні чотири роки цім тільки і займаюсь=)))

>>(Я маю на увазі що співаю на весіллях, а це найкраща школа)

А як роблять цукерочку?

Ви мене перевірити вирішили чи на курси записатись хочете????

Друге за результатами першого :) ..

зазвичай у таких випадках "я не зовсім вмію, але дуже хочу", я пропоную користуватись задавками які хоч якось прикрашають "вокал", підбираю спеціальний ревер, який як найкраще приховує "огрішності", бавлюсь з верхами, низами, серединкою ну і ще декілька маленьких секретів...=)))Ну що екзамен здала???

ОООООООООООО!!!!!!!! Я так відчуваю проблема першопоставленого питання давно минулася??? Почалися СТРАСТІ)))))

 

 

Ігор Гарвас, як то кажуть, я ся ДУЖЕ вибачаю, але звідки в Вас стільки жовчі до мого прохання і до мене також?... Ви мене зовсім не знаєте, а вже зрівняли з землею. ВАМ НЕ ЗДАЄТЬСЯ, ЩО ЦЕ ЗА СИЛЬНО З ВАШОЇ СТОРОНИ???????????????

Yulka я не грейдер і не бульдозер. Я професійний музикант. Фаху вчився 15 років в різних навчальних закладах. Співу теж. А ви мене хочете переконати що це зайве, що кожна людина вміє співати. Так, навіть хто без слуху музичного, то щиро вірить що співає і вміє. В час коли певна категорія попадає під вплив телешоу на кшалт "Фабрика", "Шанс" і інші, то важко переконати що це тупе заробляння грошей на відкатаних американських технологіях. Ростислав дуже вірно підмітив про тестування вміння. Варто лише спробувати записати свій спів на більш-менш підходячій для цього апаратурі. Те що говорю відкрито, то висловлюю свою думку без бажання кого образити. А те що мої посили не подобаються. Хм... та для цього і існує форум. Не збирався Вас відмовляти, лише висловив своє бачення в даному питанні. Лише! Ви доросла людина і повинні приймати самостійно рішення.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти