Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Допоможіть!!!!!! Виходжу заміж!!!!!
Допоможіть!!!!!! Виходжу заміж!!!!!

Ми щораз більше говоримо про різні речі...

Оксанко, а я б не розмежовував спів на концертах, фестивалях і весіллях. Це все публічні виступи. Не хотів би Вас розчаровувати, але слава, популярність це речі скороминущі. Це ми б хотіли щоб нас пам'ятали, але в житті так нема. Дозволю собі так говорити, бо маю  весільний досвід з 1973р., та й на прерізних фестах, концертах, теле і радіостудіях в свій час довелось побувати немало. А на рахунок що там накрутити, то це не дуже реальна справа. Найхітовіші мікшери в весільних гуртів це Бехрінгер і Зануда Кінг з псевдообробкою. Дуже рідко хто має пристойний звук. Те що так переважно працюють як Ви описали, то не нове. Так було, є і буде. Одиниці вносять яке творче зерно, піднімають свій рівень виконання і звучання.

Та хай собі співає дитина)))) це її день і несуттєво що і як.... аби щасливою була.........

Дійсно,хай співає дитина! Для свого ж чоловіка,а то такі "нравоучєнія" почались,що хай йому грець! Негарно,хлопці,Ви поступили! Людина просила поради да і вийшла із спілкування ображена...Треба ж якось толерантніше ставитись до людей! Ну і яке враження залишилось у п.Yulka про наш сайт? Ото ж то! Вам,що шкода мікрофона?Головне,що є бажання.Якщо навіть десь там буде і не дуже "фірмово".Все-таки бажаю Вам заспівати для свого чоловіка та побажати(вибачте за тавтологію) великого сімейного щастя!

Юля, я як відео оператор і звукорежисер, точно вам скажу, що у Вас нічого доброго не вийде. Краще свому коханому заспівайте в першу шлюбну ніч :)

Дякую, Василь, за підтримку. Та щоб мені там не говорили,я від свого не відступлю. Співаю я уже дай Боже 11 років. Слух є, голос теж. Пишу свої вірші.  З мікрофоном - макогоном я знайома. Тож дам собі ради, просто хотіла почути назви хороших пісень, а натомість отримала критику від "ПРОФІ")))))) Ще раз дякую за розуміння)))))

Шановний kozak music!!!! НЕ мала б я що робити в першу шлюбну ніч, як співати)))))))))))))))) хмммм повірте, мені з чоловіком буде чим занятися і без співів...

Та то просто хлопці бояться що ви краще від них заспіваєте

Yulka, слово "СПІВАТИ" в першу шлюбну ніч можна трактувати по-різному!

Всі ми знаємо чим наречені займаються в першу шлюбну ніч - рахують гроші ))))))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти