Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland GW-8
Roland GW-8

Для плотного звучання в першу чергу потрібні правильні інструменти і грамотне звуковидобування/техніка/культура гри...

Олег ПанчишинСтосовно якості апарата сумнівів немає, він повинен ЯКІСНО підсилити сигнал, але ніяким апаратом не покращиш звучання. Умовно кажучи якщо голосу немає( в інструмента чи вокаліста) то нема що підсилюватидинамічна обробка, ефекти не поможуть)

інструменти   самограї  до 1000 $  з дуже "плотнимзвучанням  це  KETRON X-1    ,SOLTON 100,60,50 ...   всякі корги  ра   при порівнянні лоб в лоб   і близько не стояли

pete fedyshyn елементарний приклад: візміть на гітару примочку +-500грн, і візьміть  +-3500грн. от  Вам і звучання...Висновок: апарат грає велику роль!!!

Одна і та сама фонка в кожного порізному звучить на апараті...

Олеже, проста задачка згідно твоєї логіки: для прикладу маємо Telecaster '69 і "Урал". Якої вартості повинна бути примочка, аби знівелювати різницю в звучанні вказаних гітар? Вважаємо, що грає професійний гітарист в професійний апарат. Художню складову не враховуємо, тільки технічну....

Дядько Хапко,  тут Ви праві також .Тоді я не знаю як це питання розрулити...У кожного своя правда.

Нема у кожного своєї правди - вона одна: всі складові ланцюжка/процесу повинні бути збалансованими, без перекосів типу "дорогий інструмент в кривих руках в дешевий апарат перед вимогливою публікою".

Ми плавно переходимо в оффтоп, так що давайте знову про клавіші....

Народ, хто може щось цікаве розказати про "Korg PA-500" з власного практики, чого немає на сайтах? Хочу придбати собі такий інструментик, але ще думаю...

Обговорення PA500 - в іншій темі...
 

ой.. точно)))))) щось я трошки запутався в цій темі)))))))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти