Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland GW-8
Roland GW-8

Для того щоб інструмент (Roland GW-8) добре звучав над ним треба посидіти не одну ніч, а слухати когось не попробувавши самому не варто. Під час гри можна  міняти стиль, і під час звучання однією фанери можна шукати іншу. І якщо його добре прописати то він дуже зручний в користуванні.

По-перше: після ПА50, в якому звуки прописуються чуть не натисканням трьох кнопок, розібратися, як прописати звуки, звести їх, а ще й потім занести їх в банки - це для мене була катастрофа... Хоча мав багато клавіш, скажу так - ГВ8 має жахливе меню. По-друге: потреба постійно тиснути кнопку LOCK, щоб при переключенні звуку в банку, не переключався відразу і стиль - скільки раз на початках я поров халтури таким макаром. По-третє: як на мене звучання ПА50, якесь цікавіше (звичайно є вийнятки, в яких коргу до того роланда як до неба пішки: овердрайв та дисторшн гітари в роланді як живі... та і з ефектами взагалі там краще набагато), хоча ефекти рулити досить незручно, хоча є плюс - всі параметри називаються повним іменем в роланді, тоді як в коргу часто зустрічається 1-2 букви і цифра. Часом буває незрозуміло, що та ахінея означає, якщо нема належної підготовки по мат.частині... Ще мене в роланді дуже вбивало то, щоб переключити транспозицію, треба затиснути кнопку transpose, а тоді переключателями октав (+/-) міняти транспозицію, що буває часто приводить до лажі, тоді як в коргу транспозер і регулятор октав рознесені на окремі кнопки... Нема привичних регуляторів рівнів стилю та войсу - в коргу було два повзунки для того, а в роланді клавіші балансу, які тільки балансують між войсом та стилем, хоча деколи буває, що треба підняти чи опустити гучність правої руки не змінюючи гучність стилю, особливо коли прописав войс на навушниках, або моніторах, а пробуєш  на апараті - а там жорстокий розбаланс (таке буває досить часто з роландом)...

Та багато я ще можу перераховувати, але кажу, що то моє суб"єктивне бачення проблеми - в іншого можуть бути інші враження...

Гарний інструмент

 

Есть и плюсы и минусы. Инструмент средней категории, а потому не идеальный. Но есть в нем то, за что любят его многие.

http://www.tik-tak.com.ua/roland_gw-8

Друзі у кого є хороші стилі для Roland GW8 буду вдячним готовий купити toly.taran@yandex .ru

.

Привіт всім. Roland має непогані звуки хто займається аранжуванням.А для халтури може бути на ту ціну ліпшого нема

Підкажіть будь ласка чи варто мінятиKORG pa 60 На  roland GW8

Привіт важко сказати всюди є плюси і мінуси на якому більше до вподоби

Підкажіть будь ласка чи варто мінятиKORG pa 60 На  roland GW8

Звісно, що варто. Результат від того не покращиться, але ж процес то ж так цікаво - постійно щось на щось міняти. Тай оточуючі люди будуть вдячні, бо зароблять на тому трохи грошей...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти