Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland GW-8
Roland GW-8

Андрій, я тебе підтримую з цим))))) в мене на китайців тоже алергія))))

Ні, я до цього досить спокійно ставлюся - головне знати, що річ нормально функціонує ;-)

Перепрошую за оффтоп.

Як на мене то  Roland GW-8 це взагалі не інструмент, навіть для середнього рівня. Це аматорська балалайка на якій можна дома побринькати якщо нема що робити, та записати пісеньку для дитсадка або школи.

Там ні один звук толком не звучить як треба, 

Якщо брати щось для халтур то краще вже підзаробити грошей та взяти корга па 50, 500, або ямашку пср с 710. Це зовсім другий рівень клавіш

а ти звук гарно настрой і люба ямашка сховається протів цієї балалайки)))

Як на мене то  Roland GW-8 це взагалі не інструмент, навіть для середнього рівня. Це аматорська балалайка на якій можна дома побринькати якщо нема що робити, та записати пісеньку для дитсадка або школи.

Там ні один звук толком не звучить як треба

Якщо брати щось для халтур то краще вже підзаробити грошей та взяти корга па 50, 500, або ямашку пср с 710. Це зовсім другий рівень клавіш

 



Всі його хвалять цей інструмент ,викладають демо,та мені ці демо по звуку нагадують якісь караоке програвачі.Що ж тоді такого гарного в цьому роланді?За що тоді 10000грн.платить?Невже тільки за те що вньому  Mp 3 програвач?

Перепрошую, але так розумію , що кожна дупа своє г...но хвалить....!

комусь подрбається роланд комусь корг, а кому ямаха....і т.д.

А грати нема на чому, зусрічав багато контор де стояли без діла круті клавіші, але саме краще звучав НОУТ!!!!)))))), а клавіш і близько чути не було....

Так що можна і на китайському КОСІО грати, а не розкозувати про звучання інструменту, про яке багато хто долекий, а так собі з розказів шось собі викрикує...

Там ні один звук толком не звучить як треба

Правильно, по замовчуванню там чисті, сухі звуки. А збоку одна кнопочка, "Effects" називається... Як на мене, то з 78 типів мультиефектів, 3 типів хорусу і 5 типів реверберації таки можна викрутити пристойний звук. Тим більше, воно там на пристойному рівні.

Звісно, після "ямашок" у народу залишився стереотип, що все має бути наперед налаштоване. Але ж "на колір і смак всі фломастери різні" - хтось любить так, а хтось інакше...

Там ні один звук толком не звучить як треба 

Роланд все таки лучше

olegvitaliktr, підтримую

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти