Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Лампові підсилювачі.
Лампові підсилювачі.

... ла-бухнута спільнота...  Прикольне словосполучення вийшло, Бодя. (жарт).

лабухнута спільнота

Швидше секта.

Я би сам лічно хотів би начистити йому  пи-у.  

Я би сам лічно хотів би начистити йому  пи-у.

Можеш почати з дзеркала, а далі буде видно :)

Все ,що ти можеш сказати!  Умного я нічого не чекав. 

ви собі просто не уявляєте.

Я не просто уявляю, а і добре пам'ятаю всі гіморої з заміною і підбором ламп. І неважливо це 6П3СЕ, чи EL34. Для досягнення більшої потужності напруга на лампу подається максимальна, що відбивається на ресурсі. Користування ламповим підсиленням це доволі коштовне задоволення.

Вадиму Тулейбичу для ознайомлення: http://www.musiclife.kiev.ua/shop/lampa-usilitelya-marshall-el34.html

P.S. Якщо щось, то в нас в репетиційці стоять 3  лампові гітарні підсилювачі і один басовий гібридний Ampeq SVT-3.

Я чесно скажу,що не дуже розбираюся в лампах, я просто кажу,що працювали підсилювачі дуже чисто ,і круто.  А ті лампи,що в них стоять коштують 35-40 гривень. І гіморою ніколи в мене не було. А перед тим як продати підсилювач,  я поміняв на нові на всяк випадок. Старі лампи в мене забрали як тільки виставив на сайт,бо мужик сказав,що він буде  100 процентово впевнений в їх роботоздатності. А так це чи ні,я не знаю.  Один мінус підсилювача вага-27 кг. )))

А я пограв на різношерстних лампових підсилювачах. Починаючи від КінАпу (від пересувного кіноапарату "Украина"), ТУ-100, УМ-50 до Regent-60 та Beag в далеких 70-х. І нічого там надзвичайного нема. Крім того потрібно підбирати лампи попарно на кожне "плече". Нема такого що "навстромляв" що є і граєш. І всі ці "охи та ахи" навколо лямпаків це більше ностальгія і аудіофілія.  Так,  гітарні підсилювачі переважно лампові (якщо говорити про професійні девайси). Але лиш тому що видають специфічні гармоніки, які в транзистора відсутні.

Один мінус підсилювача вага-27 кг. )))

Дорослі Крести, Кроуни та ін. важать  не менше.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти