Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Лампові підсилювачі.
Лампові підсилювачі.

Та я думаю якийсь I-tech вийде дешевше

Доброго всім!!! Можна і я свої 5 коп. вставлю. Не зовсім зрозумів, в чому суть питання - купити, чи порівняти. Якщо порівнювати, то тут критеріїв.... від ваги і до того на чому і що будете слухати. Елементарно: підручник з фізики, книги по РЕ-ці і простори і-нета. вибирайте, порівноюйте. Але, думаю, що чогось конкретного вам ніхто не підкаже.

1. Скажу зразу, що не бачив потужних ЛУНЧів, але, думаю, вагу воно має нехилу => не дуже зручно його тягать постійно.

2. Маю велику мрію зробити і собі невеличкий ЛУНЧ (для дому і душі) - але після не складних і громіздких перетворень: а) хоч щось пристойне - треба набивать руку, б) ЦЕ ЧАС!!!, в) ТРАНС - Р !!!!!!!!, г) і, як згадувалося, елементарні слюсарні роботи вже нема де і нема кому зробити (бо як робить, то вже зразу і людське), д) Купити?????????? Е) слухать і далі китайські "ЛиЖі, Сунги, ББК і т д і т п "

3. Хоча треба думати і мріяти. Я б у себе в кабінеті поставив С-90+ЛУНЧ+лампПриймач (радіолу), і хоч іноді за чашечкою кави сидів і слухав..., душу відводив.... відпочивав думками...

Успіхів і натхнення!!!

(Юрко (DJ VIST), ви як завжди, - грунтовно, обдумано і фахово. Приємно "слухати-читати" розумних людей)

Люди, всього доброго вам!!!

Навіщо оце думати як його скласти самому і скільки це коштумувати. Ламповий оконечникт -це дуже смачне звучання, це та техніка яка достойно працює в любому випадку. 

PSR - "...В мене два оконечника стояли на трох полосці-- хлопці -воно так працювало! ви собі просто не уявляєте. На середині 150 на канал і 200 на низи(обратки) 8 ом...."

Хм... 2 оконечники для 3-х полоски... , СЧ-150, НЧ-200, ну а третя полоса де? Там же сама краса...

ВЧ-транзистор качав.

Тронзистор котчав лампу????

Хапко, що ти оце мелеш ?  Середину і низи качали два ламповика, а високі -качав транзисторний підсилювач.  Ти завжди в кожних коментах як не цитуєш так обсираєш. Достав вже! Там де мозгами пошурупати так ти не всилах,а де не треба-так ти тут як тут.  

Одразу напиши чітко, а не пропонуй здогадуватись і не хвилюйся надмірно...

Таким я ти, бути дуже хрен--во.  Ти собі і в голову не береш те, що другим нерви полочиш,  а сам пропускаєш через сраку.  Такі як ти ,звуться ВАМПІРАМИ.

От тут багато хто закидає Дядькові шо він ховає своє лице,паньство а ви уявляєте що би було якби Дядько Хапко розконспірувався .....бідака би від травматолога не вилазив....а всьо через то жи лабухнута спільнота нехоче читати мануали...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти