Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Лампові підсилювачі.
Лампові підсилювачі.

то тракт повинен бути повністю ламповий

Для чого аж так! Достатньо того, щоб все йшло через лампові преампи і буде "ламповий" звук!

pete fedyshyn, а десь ще можна їх знайти? Як називалися блоки?

ото вже не знаю, давно то було, а назви не було, то не завод випускав, а тамтешні умільці.

Зрозуміло... Треба шукати на руках... Або стати "гуру" і зібрати самому)))) Благо, схем в неті маса...

Із схемами проблем немає дійсно. Вони з*являються тоді, коли потрібно мотати вихідний трансформатор

По суті основний компонент в ланцюзі звукоформування.

Доречі, для тих хто не в курсі (хто не мав справи з ламповиками і кому цікаво) - вихідний транс (провід, шина, принцип намотки) суттєво впливають на звук. Бо транс не тільки служить для розв"язки високовольтних ланцюгів ламп і "согласования" (не можу підібрати правильного слова) опору виходу, але його електромагнітні характеристики потім виливаються в звук. І дуже часто через погано прорахований та намотаний транс - звук КАТАСТРОФІЧНИЙ, хоча решта каскадів зібрано якісно. І що саме цікаве - наскільки мені відомо - ще не придумали як обійтися без транса на виході. Поправте, якщо помиляюся...

Не повністю в тему. Почав цікавитись питанням виготовлення кабінету Леслі (там теж підсилювачі на лампах). Коли прочитав що в кінематиці задіяні 4 електродвигуни, то відразу охолов.  25-40 років тому зробити лямпак було значно простіше. Не було в вільному доступі схем, потрібних конденсаторів. Але вигнути шассі, просверлити, профрезерувати, віддати на гальваніку - без особливих проблем. Та й виготовляли на державній роботі. Шильди і лейби які хочеш, рівень сучасних бутіків. Я сам зібрав кілька транзисторних і лампових комбів і голів, тому говорю з власного досвіду. Зараз час коштує доволі дорого. Особисто не бачу для себе доцільності в подібних експериментах. На репетиційній базі в хлопаків стоїть культовий, на свій час, Regent-60 і я щось не почув ніякого grandioso-fantastiko. От в ламповому гітарному підсиленні різницю чути істотно. В кокретному ступорі початкуючі гітаристи які накупляли недешевих проців діджітечів, коргів і инших емуляторів і почули що таке ламповий кранч, або гайген.

 В кокретному ступорі початкуючі гітаристи які накупляли недешевих проців діджітечів, коргів і инших емуляторів і почули що таке ламповий кранч, або гайген.

А чого надзвичайного можна чекати від емуля? Він на то і емуль, щоб імітувати... Тому і шок

Зараз час коштує доволі дорого

Я замовив корпус для світла по своїх кресленнях. Досить того, що чекати треба місяць-півтора. Так і ціна 500 грн без матеріалу - за 20 отворів та порізку по шаблонах... Ну і покраска (не гальваніка, а термо-порошкова)

"согласования" -  узгодження..  Я просто мимо проходив ... 

мимо

повз 

Ну це вам для прикладу

http://www.audioresearch.com/reference_300new.htm

для прикладу

Трохи не те, Юрку. Це для аудіофілів. Хоча вага (60kg) може бути вагомим аргументом. З'ясовувати ціну я навіть побоявся.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти