Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Midas Venice F-16 чи Presonus StudioLive 16.0.2
Midas Venice F-16 чи Presonus StudioLive 16.0.2

Порадьте що  буде ктраще   Midas Venice F-16 чи Presonus StudioLive 16.0.2

 

 І взагалі чи працює хтось на даний час  на Midasі в місті Львові щоб можна було його послухати 

Василь Мартинюк в Мостиськах.

Дякую вже здвонився з Васелем  Але всерівно хто ще має якісь думки нарахунок цих пультів прошу писати !

Цікаво 130 переглядів і ніхто нічого непише !!!

Андрій,а ти думаєш тут кожен третій має такі круті пульти?Народ працює в основному на Mackie,Soundcraft,Yamaha,зрештою і Behringer.Вища ліга-Dynacord.Десь тут була темка типу "В кого який мікшер",переглянь,там знайдеш відповідь на своє запитання.Крім того,повір,те,що "ніхто нічого не пише" не є погано.Гірше було би тоді,коли б набігло повно гоблінів і google-знатоків (а тут на форумі є трохи такого люду,благо,останнім часом притихли) з купою флуду і безтолкових дописів.

Мідас звучить гарно але я думаю що  за цифровими пультами майбутнє по звучанню і по можливостях.Не хочу розчаровувати власників Мідасів но їхні пульти легенько відходять в історію.І дуже жвидко знецінюються.Працюю на цифровому пульті до аналогу не повернусь.  

Не хочу розчаровувати власників Мідасів но їхні пульти легенько відходять в історію.І дуже жвидко знецінюються.

Ну ще б не так. А чи не тому, що Igor_Gnativ продає Пресонуси? Як і Yamaha 115? :)

Я розумію, що тре продавати, але давайте будем шляхетними :)

 

 Добавлю ложку дьогтю в бочку любителів  бюджетних гібридів і цифрових - старі професійні аналогові дають прос..сь по звучанню  ,а інші вигоди і навороти простому лабуху , працюючому в кращому випадку на дохлих китайських електровозах  на... ер  потрібні   . Маю в наявності і гібриди і цифрові і аналогові так, що ГУГЕЛЬНІ знатоки давайте рийте більш вагомий "компромат" проти аналога .Доречі знайомий прокатчик в Києві був в шоці коли свій  Midas Venice F-16 в лоб протестував зі стареньким і тепер "копеечным"  DYNACORD MCX ...звичайно не на користь Midas Venice F-16 . А пульти -комбайни   " все в одному флаконі" (бюджетні)  - це для  тих музик , які не хочуть  та  і в більшості не можуть адекватно  нарулити звук  .

На мою думку,вибір типу мікшерного пульта залежить від завдань,які покладаються на нього.Озвучувати концерти на цифровому буде зручніше:великий набір опцій на борту,пресети:на саунд-чеку запрограмував пресети,а на концерті просто переключаєш.

Аналоговим на весіллі,чи інших забавах рулити набагато зручніше:нема структури меню:простягнув руку і поправив одним рухом необхідний параметр.Якось так. 

на саунд-чеку запрограмував пресети,а на концерті просто переключаєш.

Це, якщо багато живих колективів  , а   то часто буває один - два і  то ще й один з них взагалі не  "чекається" бо під мінусовку або плюсовку мавпує.

Хотів би ще побачити дії  "мастера"   за ціФрОвой консолью (   в них , як правило , у всіх "звезда во лбу")     коли на концерті "злітають" накрутки  ... раптовий понос і повні штани

 ...флешка ? ага ... тільки  не так швидко і не язиком

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти