Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Midas Venice F-16 чи Presonus StudioLive 16.0.2
Midas Venice F-16 чи Presonus StudioLive 16.0.2

Віталік Вус

МСХ   хороший вибір , особливо  враховуючи його ціну  і це не рояль в кущах (тіПо я зараз  виставлю на продажу) ,а це вердикт прокатчика і представника торгової фірми муз. апаратури, який був змушений "между нами мальчиками" признати такий конфуз.  Але мова про інші  дещо кращі пульти   ...   давайте чуть почекаєм і дамо шанс "гугельним знатокам".

 

Збережемо інтригу?Нехай так,самому цікаво хто що добавить.

 

 Хлопці то не шутки  - юляновича вже  шіснайціть годин не видко...Ігорку плюнь на той гугил і вийди трохи свіжого повітри хлебни ...ну не знаєш ти всьо ну і шо ,  а во я не всьо знаю і не переживаю. Поставсє до того по фільозофски і возрадуйсє  - видів же ж ти в своєму "музикальному житі"  дві пари войсовских голосників ...ну і шо шо вони були мотані , як кажуть нуби ( термін витягнутий  з повного зібрання творів Yulianovich) - ЕЛЕКТРОВОЙС   він і в Африці ...перемотається.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                       .                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

Віталік, не ти один на МСХ задивляєшся. Я тут надумав своє скинути і прикупити... поситав відгуки та і Микола Деменцевич розказував - кажуть апарат зло, і неважно, що старенький...

Є пропозиція організувати виїздну біржу 8.12.2013.в Києві на майдані там всі теми неспішно обговорим.Хто за відгукніться.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти