Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Midas Venice F-16 чи Presonus StudioLive 16.0.2
Midas Venice F-16 чи Presonus StudioLive 16.0.2

А до чого тут PRESONUS про нього в цій темі не йдеться.

Як це не йдеться? Назва теми: Midas Venice F-16 чи Presonus StudioLive 16.0.2

Igor_Gnativ 28 Листопада 2013, о 19:08 написав: Не хочу розчаровувати власників Мідасів но їхні пульти легенько відходять в історію.І дуже жвидко знецінюються.

Я лише хотів уточнити, чи не є це піаром без достатнього обгрунтування.

 

А хто заплатив за MIDAS недавно 2000$ а зараз йому дають за нього 800$ мусить себе якось тішити.

Це не є особливістю MIDAS. Всі речі знецінюються.

 

А підрости ви Дядько Хапко безперечно можете правдиво зареєструватись

Ми ж не в соціальних мережах, де за кожну фотку чи інший заповнений параметр профілю дають пиріжок з полички.

 

і ви виростите в очах музичного суспільства на цілу голову

Одну голову я вже виростив, нащо мені дві? Йти по вулиці і співати дуетом? :)

 

Але в загальному Дядько Хапко  ви чоловік грамотний.

Спасибі, стараюсь... :)

Йти по вулиці і співати дуетом? :)

 

Ігор Гнатів, а ну покажіть де Мідаси по 800$ продають?

 

Yulianovich

Ігор Гнатів, а ну покажіть де Мідаси по 800$ продають?

Не забудьте і мені  адресу скинути..... Здав би сє....

 

Дядько Хапко:Та й колеги по цьому топіку Yulianovich та Юрко (DJ VIST) підтвердять, що я є реальною фізичною особою :)

Мене забув.

Igor_Gnativ  і мені  MIDAS за 800 би згодився.Збираюся скидати свій YAMAHA.А тут АКЦІЯ!Адресок черкніть,за корисну інформацію готовий підкинути грошиків.

Ладно хлопці виручу я Гнатіва - знаю де переховується  замаскований в "другом обличии"  старичок  майдас( за   800$  !!! ...)

...що черги вже нема

замаскований в "другом обличии"  старичок  майдасс

Це ж як?

Віталік, та у пості 28 Листопада 2013, о 21:42 вже писалося. Неуважний ти...

Віталік Вус

"нє спєша" ...для початку ти скажи - ти перший в черзі чи може того ... задню і по газам.

а Yulianovich как "всєгда" не в курсі (ні втин ні в ворота ) бо інтернет йому нічого не видав ... та і  замолодий він, щоб знати , що таке ранній майдас

Залежить від того,що ви відповісте на моє запитання.Бо я тут послухав вас і вже приглядаюся до МСХ.А про замаскований в "другом обличии",то мене заінтригувало...

Yulianovich,все одно не зрозумів...Ткніть носом мене,нездогадливого,чи що...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти