Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Заміна мікриків кнопок синтезатора KORG!!!
Заміна мікриків кнопок синтезатора KORG!!!

Добрий вечір! Можливо хтось із  вас замінював мікрики кнопок синтезатора KORG? Порадьте де є такий сервіс і як це краще зробити? Дякую.

То без проблем.Є 2 варіанти:

1)Пакуєм клавіші в коробку і відправляєм в сервіс-центр.Плюс:все надійно і якісно 100%,мінус:дороговато.

2)Шукаєм хорошого майстра-електронщика,домовляємся,він його розбирає,дивимся які саме мікрики там стоять.Далі йдемо в спец.магазин,чи на радіоринок за мікриками.З купленими мікриками вертаємся до майстра,він їх міняє.Плюс:дешевше і набагато швидше як з офіційного сервісу.Мінус:потрібно знайти хорошого майстра який візьметься за таку процедуру.І ще буває складно підібрати відповідні мікрики.Правда коштують вони копійки.

Є ще третій варіан, можна поміняти самому, я міняв правда не в коргові а в роланді та в даному випадку модель клави не грає ніякої ролі, мікровиключателі брав із вбитого музцентра панасоніка, підійшли ідеально, та можна і купити на радіоринку, ціна їх справді копієчна, правда маю ще за плечима курси радіотелемайстра, мігби поміняти і тобі якби було ближче (я хоч і з Хмельницької обл, та ще 90 км від Хмельницького) у мене ця процедура з розбором і збором інструменту  зайняла десь дві години.

sania30, не забудьте додати, що в такому випадку є ризик - якщо взяти запотужний паяльник, то можна половину дорожок на гетинаксі "раком" поставити))) Паяльник має бути для того 25W. 

А доречі, який Корг?

Мікріки бажано знімати "отсосом". І запаювати паяльником ~ 25Вт. Тоді і ризику пошкодити дорожки небуде.

Все правильно, та я  акуратно все припаяв паяльником 40 ват боз отсоса, це я до того, якщо не впевнений, не берись,  бо і не  поможе паяльник 25 ват.

sania30

Влад Фавін, якщо ви з самого Хмельницького, зверніться до Колі Дзюбія. м-н Мюзикленд. Там є людина, яка паяє, або допоможе з сервісом.

Є один чудовий майстер, що проживає на Тернопільщині звати Юра тел: 098 828 00 10

микрики навісного монтажу  міняв собі сам  

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти