Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Заміна мікриків кнопок синтезатора KORG!!!
Заміна мікриків кнопок синтезатора KORG!!!

psr, які мікрики можуть бути при навісному монтажі? Та і який навісний монтаж в самограйках?  Такий:   ???

Дякую за зауваження   мікрики паяются зверху на плату  дирок під мікрики нема   важливо не перегріти дорожки   і ще мікрики з вищими кнопками не паяти 

Є досвід ремонту 0974409642

Крім досвіду і навиків потрібен відповідний інструмент. Бажано мати паяльну станцію. Я собі ніяк не придбаю.

Навіщо паяльна станція! Звичайний паяльник 25 ват як тут вже говорили, якщо руки на місці і є практика в цьому

Я таким паяльником навіть SMD деталі перепаюю, головне жало заточити гострим конусом

Кушнір, я написав що я потребую паяльну станцію! Вона мені потрібна! Порад не питав! Припиняй повчати і ставити під сумнів професійні якості інших. Я взяв до рук паяльник коли тебе не було ще в рідкому стані і перепаяв різного-прерізного ну дуже багато. Працював на роботі звязаній з цим процесом ну дуже довгі роки.

Саша я теж з Хмельницької області Нова Ушиця в мене korg i30 може ти мені підкажеш де можна взяти мікрики і хто їх може перепаяти . дякую!

Також цікавить заміна кнопок у Korg i30, тільки у Львові. Підкажіть, до кого можна звернутись. Потрібно вступ/кода та варіації.

Хлопці, дзвоніть у Київ, залізно і з гарантією+ недорого роблять тільки там.(це не реклама)0674416240.

Мій 800-й зробили за 2 дні.

Відмічаєш яка кнопка не працює, розкручуєш Корга, бажано намалювати схемку де є довші шуруп де коротші, бажано кожну операцію при розбірці записувати фотографувати щоби не перепутати потім послідовності. Витягаєш плату з кнопками йдеш в майстерню і міняєш.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти