Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Заміна мікриків кнопок синтезатора KORG!!!
Заміна мікриків кнопок синтезатора KORG!!!

Добавлю від себе-  дешевих не купуйте це не надовго,вони коштують 1шт.-приблизно1 грн.,дуже сильно клацають та скоро виходять з ладу.КОРГовська-1Долар перепаюввав сам -нічого складного,якщо є практика роботи з викруткою та паяльником.

Хлопці,не створюйте проблем.Фірмовий мікрик - дефіцит.Я міняв їх на KORG N5ex і на KORG TRITON LI.Брав звичайні китайські на радіоринку по 80 копійок.Технологія проста. Розбираєш коржик,береш паяльник на 25-40 ват,звичайне шило і вперед.Випаюєш мікрик,розігріваєш паяльником місце для ніжки мікрика і вставляєш туди шило. Припій остигає - виймаєш шило.От вам і дірочка,і ніяких відсосів припою не потрібно. Вставляєш мікрик,припаюєш, зайву довжину ніжки відкусюєш бокорізами(чи ножницями). І ніяких тобі майстерень чи сервісних центрів. Інструмент з китайськими мікриками у мене працює без нарікань ось уже півтора року.    

Може хтось підскаже мені , що робити, бо в мене на корг па 600 дві кнопки (вар.стиля 3 і 4 ) потребують більших зусиль, ніж 1 і 2. До інструмента відношусь дуже бережливо. Граю на ньому вже другий рік по весіллях. Я вичитав, що там є контакти як у пульті від телевізора і хватить їх прочистити спиртом від пороху і проблема вирішена! 

Професійна чистка контактів та заміна мікриків (наприклад в роланд е 28 замінив всі 54 мікроперемикачі за дві години) самому паяти не раджу бо є загроза відслоювання доріжки від гетинаксу чи текстоліту і поява мікротріщин. За професією- електронік, паяльник тримаю в руці вже біля сорока років, чим і пояснюється набита рука на пайці.

У корг па 600 є контакти чи мікрики?

Якщо кнопка пластмасова- то під нею мікрик і якщо резинова- то резистивний варіант.Не вже ви не мали більше ніяких синтезаторів, у цьому не важко розібратися.

Великого досвіду в паяльних справах не маю, але досвід юзання різних синтів підказує, що мікрики клацають при натисканні, а контакти - ні. Як правило, кнопки на мікриках дійсно пластмасові. Хоча, є і винятки (бачив, до прикладу, з середини як і pss 680, так і I 30)

Мене просто в блуд заводять різні коментарі. Нібито у корг па 50 мікрики, у па 500 також і у па 600 тоже хтось писав. У мене була ямаха пср 550 і деколи від порохів була подібна ситуація на клавішах деяких нот. Я брав спиртом протер під гумками контакти і все ставало на свої місця!!! Так і тепер думаю помалу вскрити його і почистити від пороху контакту. Тільки сумніваюсь, чи там часом не стоять мікрики?? Так і в принципі на 100% мені ніхто і не написав, що там стоїть.

Клавіші і кнопки  - різні речі. 

https://www.youtube.com/watch?v=_U8usBgshBU   Десь так виглядає процес заміни

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти