Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » Сторінка саксофоністів
Сторінка саксофоністів

Любомир ,я просто відповів на поставлене вами запитання. А також висловив власне ставлення до подібних брендів. Є елементарне співвідношення  ціна -якість.Отож, якщо маєте такі гроші ,то купіть       Моріа сакс , а коли захочете його продати, чи відіб"єте хоч половину тіє Ї   ціни?  За такі гроші професійні музиканти в світі грають на  Conn 6M,  Selmer 80  s II, Yamaha 62.  Деякі з конів і сельмерів ,які мать по 50 і  більше років є гордістю своіх власників , і ціна на них не падає ,а росте. Підтримую  думку Діми про вартість таких   брендів.

Розпродажа!!! Нові китайські саксофони різних марок .Ціни від 250 до 300 доларів.При замовленні з завдатком-можливий торг(тобто ще дешевше).Повторюю-НОВІ НЕ ВЖИВАНІ.Замовляйте не встидайтеся.

Ось у мене є Тенорсаксофон в відмінному стані .Майже новий так як був привезений з Германії і довгий час лежав а зараз півроку я к граю на ньому.Але дуже потрібен Альтсаксофон будь-якої марки тому і пропоную обмін. тел.0672970439


Хлопці,терміново потрібна еска до Сельмер Бунді2.Може в когось є лишня,то куплю.В будь-якому стані.0992292853    0977310469

Якщо десь найду то дам знати , було б не спішно заказав би в Америці.

Привіт усім ! Хочу купити собі саксофон  тенор , пропонують мені  марку "VITO"  хто що може сказати про той інструмент і що  могли би порадити у ціновій катигорії 500- 700$.

Всім привіт!Vito-це досить непогана фірма(здається це філіал бренду Yamaha).Я особисто тенора VITO не пробував,але альти досить непогані.Хоча я думаю що у них також є різні моделі (учнівські-професійні).Я б радив Вам купляти -якщо ціна інструмента підходить,стан хороший,легко продувається і стройний,країна виробник-Japan.Інша справа,якщо є з чим порівняти.Бажаю не помилитись в виборі.Удачі.

http://nanovip.spravka.ua/products/54.html    Відгукніться чи хтось користивався цим? Плюси і мінуси цієї хімії.

Найбільше ВІТО тайванських.Коло серійного номера там деколи так і пише,або не пише нічого.На японському пише-МАДЕ ІН ЯПАН.Здається,що їх навіть трохи робили у Франції.Є старіші і новіші моделі ВІТО.Як на мене новіша модель краща,але з ЯМАХОЮ має мало спільного(трохи подібний на 23-тю ЯМУ)

Привіт усім!В мене тенор саксофон Jupiter тайванського виробництва купований в європі ще у 98році,мундштук ебонітовий Otto link 6,проблемав тому що вище фа дієз третьої октави неберуться ніякі ноти,думав що проблема в моїх спосібностях,дав  інструмент товаришу який грає професійно він також каже що нотки не беруться.Не памятаю на якому форумі читав,але там було сказано що саме мундштук Otto link 6 не дає вищого діапазону!!!Може хтось шось підскаже або порадить буду вельми вдячний!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти