Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » Сторінка саксофоністів
Сторінка саксофоністів

Шукаю саксофоніста на 9 серпня зіграти кілька пісень на зарученах.Напишіть мені сюди будm-ласка joj2008@ukr.net

♪ Сергій ... є в Тернополі в Епіцентрі така штука,називається Мульти метал(по англ.).Чистить на ура,щей розхід малий.Банка приблизно 40 грн. -вистачить.Правда це стосовно посрібленого інструмента,або нікельованого.До лаку я б нічого не застосовував крім мякої нештучної ганчірки .

Теж  чистить НЕ ЛАКОВАНІ інструменти... Вартість 32 гр. Куплено в " Метро" 

 

 

підкажіть, де можливо провести капітальний ремонт саксофону альт Luxor Solo.

У Львів привезти можу, однак добре було би початкову "діагностику" і приблизну оцінку вартості робіт провести по форографіях.

десь років 7 тому відніс інструмент на ремонт горе-майстру... і стало ще гірше =( і приблизно стільки років я практично не грав.

найгірше що це майстровидло помалювало мені інструмент із чогось типу балончика з сріблястою фарбою (певно таки це балончик і був). а частина клапанів буквально через тиждень від ремонту перестала нормально працювати.

 

шкода інструмент. відремонтувати б - сам би може знову почав грати.

згадав старий анегдот про гуцула- майстра,який поремонтував сакса,зробивши з нього трембіту: "Хто ж ту трембіту так погнув?".не в образу всім з гуцульщини.

sax-score.at.ua - відбірні безкоштовні ноти, плюсовки та мінусовки для саксофона (in Bb, in Eb), кларнета (in Bb), флейти (in C)

http://vk.com/club97943534     Долучайтесь до спільноти "Саксофон і саксофоністи". Багато цікавого матеріалу-відео,аудіозаписи,мінусовки,ноти ,біографії відомих саксофоністів та багато іншого 

Всім привіт! Може цікавить когось, є на продаж мундштук ручної роботи майстра Валерія Шеркунова. Дзвонова бронза, модель зроблена під Jody Jazz, але з доробками майстра, розмір 7*, лігатура 4-точкова на рельсах. Що сказати,це бомба!по тембру,на продув,по зручності. фото вишлю, всі питання в приват.

П

 

Для SkiDо:Ваш румунський ЛюксорСоло вам дешевше буде кинути в фосу і забути про нього,ніж давати в ремонт.Вони навіть після доброго капремонту не звучать,хоча на вигляд дуже кльові.Зараз за гроші за ремонт можна купити аматі.А це небо і земля.Мав це нещастя років 18 тому.Люксор Соло,  футляр дуже подібний на труну))))))...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти