Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » Сторінка саксофоністів
Сторінка саксофоністів

Доброго дня, шановні саксофоністи! В листопаді, для того щоб навчитися грати, я купив старенького супер класіка який старший за мене на 9 років (мені 20).  На диво це мені швидко вдалося ( мабуть тому, що вже років 5 граю на клавішах по халтурах). У травні буду готовий брати його на весілля. Підкажіть, будь ласка, чим його можна відчистити, щоб він мав кращий вигляд. Спасибі...

Привіт! Якого він кольору, якщо він білий то можна зубним порошком, а якщо він жовтий то є спеціальна рідина яка продається в музичних магазинах для саксофона

Моя порада, якого б  кольору сакс би не був, категорично НЕ ЧИСТИТИ ніякими зубними порошками!!!! По перше - порошок абразив, який пошкодить лакове покриття ( якщо воно ще є ), по друге дуже важко видалити залишки порошку. Не видалите - стануть "кісткою" подушки, змивати водою - поржавіють пружинки і сакс помутніє все одно. Краще взяти гелеву, кремову суміш для чистки іструментів напр. Пріма PKITSX, якщо виробник Бах, або Селмер, то трохи дорого ( прибл. 300-400 гр.). Використовував особисто спрей для очистки кабюратора( в авто магазигі 20-30гр), та ВД 40. Для зняття малянисто - болотних нашарувань на корпусі та клапанах. Дух соляри вивітрюється через 24 год. Подушки на засихають. Іструмент після такої обробки  не ржавіє, та не виникає корозій, чого не може бути піля порошку, чи зубної пасти. Є ще паста Гоя, Ассідол та напевно багато інших, яких я і незнаю. 

Саксофон жовтий, але лаку, здаэться, вже не залишилося... Щиро вдячний за відповіді...

Привіт,Хто чув про саксофон aльт фірми P Mauriat Le Bravo 200

Lubomir Walik, це сакси,зроблені в Тайвані. Носять назву Поля Моріа,відомого музиканта. Під назвою P Mauriat читаемо Paris , але нехай це не вводить вас в оману,бо ці сакси зроблено в АзіЇ.Це не новий трюк китайців давати назвам саксів імена відомих в світі музики людей. А в Парижі в них можливо контора- головний офіс , а виглядає,ніби вироблені в Франції.Виробник стверджує  , що сакси виробляють з високоякісної французької латуні. Думою це " розвод" наЇвних американських і європейських покупців  бо латуні валом є на місці, в Китаї. Американські і російські сайти рясніють від похвал  "захоплених  впасників  " цих моделей ,немає негативних відгуків-  це все дуже сумнівно і виглядає на добре сплановану акцію китайських маркетологів.  А щоб повністю переконати що "сакси не азійські" то ціни на них - європейсьйкі-2000-4000  "вічнозелених". Якщо хтось купив нового то напишіть як вам Інструмент. І чи є на ньому лейба "made in........." ,бо виставлені фото не детальні. Хоча за такі гроші можна купити професійний Конн , Сельмер або Ямаху.

Sax_expert  Дякуєм за свіжу інформацію. Я б хотів ще щоб помірі можливості сюди скидались ссилки про "східні фірми", які екпортують свій товар в Европу та Америку. А наші "щирі українці" скуповують їх  і страраються впихути тут  як фірмові роги. Щось на зразок  www.taiwantrade.com.tw/tenon/home/en_US. Ще раз Всім щиро дякую за корисні дописи.

Саксофони: CONN  США
Серійний номер  Рік Виготовлено
83000                            1976 
91314                            1977 
98993                            1978 
111821                          1979 
128692                          1980 
145002                          1981 
154954                          1982 
170074                          1983 
184337                          1984 
201208                          1985 
221244                          1986 
240142                          1987 
261466                          1988

Дивно,чому так зростає інтерес до то тайвансько-китайського г..на,коли в наш час за ті самі гроші є море Сельмерів,Коннів,Ямах,Кінгів і.т.п.не рівня  P.Moria,J.Michel,R.Benson.Маєте лишні гроші і не маєте куди діти?Звертайтеся до мене,мені дуже часто приносять Єврофони і т.п. за 250-300дол.майже нові.Кому треба китайця-дам номер власників.Не встидайтеся-кожен повинен пройти через паршивого китайця,щоб відчути різницю в звуці.Такий світ.Але не давайте за них 500-700дол.-це занадто.

Діма Ви правильно наголосили - Людина має право сама вибирати який її іструмент купити. І ця сторінка сворена для того щоб надавати іформацію про інструменти і в кого їх можна придбати. Любий  сакс фірма це чи фабула -  треба пробувати. Сакс, чи трубу за 30 - 60 хв. не попробуєш, це рідкісний випадок коли  прийшов, побачив, подув - купив. Щоб покупця не ганяти по всій Україні за іструментом треба зкоригувати його дії, щоб він знав куди йому блище приїхати і мав можливість попробувати по грати. Тож залишайте свої координати на сторінці і буде клієнтура. Я точно знаю, що ніто не попреться з 200-300 км за стандартним китайцем.

Привіт.  Дякую за інформацію , не знаю чому в вас така негативна інформація про саксофони P Mauriat Le Bravo . На мою думку досить пристойний інструмент, зручна механіка,добре тримає стрій ,звучить дуже добре, ви  запитуєте де він виробляється, пишу  Handcrafted in Taiwan.  Я в свій час перепробував багато інструментів так що кожен інструмент по різному звучить, я пробував китайські, ринва ринвою хіба що дуже гарно блистить  і більше нічого, треба спочатку попробувати а потім висловлювати свою думку,  хто хоче поспілкуватись на цю тему, на сторінці продам саксофон є мій моб. тел, дякую Любомир.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти