Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » Сторінка саксофоністів
Сторінка саксофоністів

  Ви ще забули дописати - " Не купляйте клонів!!! Хто має бабло , твереде намірення лабати, і отримувати задоволення - беріть " фірму"..." 

 

Приносили мені на профілактику  клон "selmer reference" ,по механіці робота  просто жах ,  дешева халтура.

Sharik,  згідний з Вами, на всі 100%, що потрібно грати на хороших інструментах. Як кажуть англічани: " Ми не настільки багаті, щоб купувати дешеві речі"

 

  

 

 

Доброго дня підкажіть будь-ласка скільки може коштувати саксафон Borgani тенор 1960-х років...

misha13579  А більше інформації про нього не маєте?  № 00000, Що ще пише на інструменті? Фото можна викласти в декілька ракурсів. А Ви впенені що тенор 60-тих років? Мачератта, не так вже багато "клепала"  саксофонів до 90 рр. Якщо то дісно з тих років інструмент і нормальному тех. стані.... то шось таки коштує.

 

Borgani тенор № 2689 фото в мене на сторінці чомусь сюди вислати не можу.

На ньому пише тільки Borgani назва обведина якимись стрілочками, ручна робота на 530 грам легший від звичайних тенорів...

Borgani тенор № 2689 фото в мене на сторінці чомусь сюди вислати не можу.

Фото можу вислати на емейл.

Шукаю саксофоніста на 01.09.2016 зіграти кілька пісень на зарученах.Напишіть мені сюди будь-ласка      fly.ce.ce@ukr.net

Rom010916  Чому запит ТУТ, а на на розділі " БІРЖА  ПРАЦІ" ???  І що не можна надати більше інформації - ДЕ, СКІЛЬКИ ЧАСУ ПОТРІБНО ПРАЦЮВАТИ і ЗА ЩО ????

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка чи можна купити якісний мікрофон для саксофона за 4000-5000 грн.на прищепку.і який..дякую

http://www.olx.ua/obyavlenie/instrumentalnyy-mikrofon-na-prischepke-audio-technica-pro-35-IDmgLnG.html#f3c2ab4914

Доброго дня,тут подивіться.У мене Аудіотехніка,але не 35 про,а 350.Кльовий,середина -бомбезна.Раджу.

Доброго дня. Можу запропонувати мікрофон з радіобазою. Мікрофон AKG/

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти