Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музикант, клоун чи блазень?
Музикант, клоун чи блазень?

Друже Ігоре,ми з тобою земляки,ти з Н.Роздолу я з Миколаєва,повністю з тобою згідний.А ще на мою думку наша фанерна естрада змусила нас також використовувати цей як ти кажеш "матеріал",бо народ музику слухає стає "Продвінутим" і хоче щоб на весіллі пісні були модні,веселі і звучали як в артистів в телевізорі.Самі лабухи і почали використовувати спочатку секвенсори,потім клавіші з дисководаим,потім мінідиски,потім ноути.І наша біда в тому,що багато весільних музик просто деградують власне як музиканти.Мені наприклад як професійному музиканту і лабуху з 22-річним стажем роботи в цій сфері,смішно і боляче дивитись.коли люди "лабають" весілля.чи банкет невключаючи клавіші.Так ми також використовуємо інформацію,бо ми всі змушені сьогодні це робити,працюючи на рівні рядових весіль чи банкетів.Але ми дуже багато працюємо  наживо і я переконуюсь.постійно що живе виконання в багатьох випадках краще і кайфовіше звучить і сприймається публікою.Щодо ведення весілля,тут кожен працює так як йому виходить,і відповідно бере за це оплату.Так я згідний що всі ті конкурси і забави ми переважно надаємо як бонус,хоча треба за це також бати гроші,і за тягання слона(ведення до шлюбу молодих),нажаль не завжди це виходить.Щодо оплати за нашу працю,я особисто свою ціну тримаю,звичайно є нюанси,коли працюєш до певної години,коли весілля триває два дні,родина друзі-це Святе. Мені просто шкода молодих починаючих ,які не вдічувають кайфу живого виконання,так як виростали в епоху комп"ютеризації і немає в них майбутнього,бо не завжди фанера буде в ціні.Нам з тобою Ігоре нема за що переживати,ми вже знаємо що таке мозолі до крові від гітарних струн,як болить рука,яку переграв і синяки на плечах від баянних ремнів.Мені все-таки здається що в нас буде поділ на "живу" і "неживу" музику.яка відповідно буде порізному оплачуватись,тенденція до цього йде,і все починається в великих містах а поки дійде до нас ......

Віктор Крутей, я згідний що колись знали більше пісень. Але так змінилось в житті. А от спостерігати осторонь що йде забуття української пісні неварто. Поки ще хочуть співати то треба людям допомогти акомпонементом, слова підказати, бо переважно знання закінчуються після першого-другого куплету. А то саме легше говорити що і пісень не знають, і не так гуляють, а в той час сидіти за окремим столиком і чекати закінчення роботи щоб "гроші на кишеню". А це що світ змінився, змінився побут, культура, то це нормальний розвиток. Так є завжди. І завжди відколи існує людство, то йдуть балачки: колись так не було, колись було краще, а навіщо ЦЕ. Так, гості хочуть видовищ на весілля, змін. Так завжди було. Попри дотримання канонів, завжди вносилось що інше, яка цікавинка. Як не в оздоблення залу, то в які нові страви та напої, як не в який новомодний стрій молодих, то ще в шось. Ну не будуть танцювати польку\вальс протягом 3-4год. і більше нічого. Це неможливо навіть фізично. А те що не хочуть дуже запрошувати ведучих-тамадів, то не хотів би обговорювати. Це їхня парафія і їхні проблеми.

Взагалі я поділяю людей на дві категорії, 1-люди які хочуть щоб їх бавили, щоб перед ними ти був клоуном та 2-люди які бавляться самі, а ти лише їм у цьому допомагаєш. З другою категорією все просто і зрозуміло, а з першою я починаю жартувати( кажу їм наприклад: наші господарі для вас приготували подушки і перини, ото вже будете розказувати як на весіллі спали і які сни вам снилися та починаю грати колискову, і т.п.), хоча не з кожним контингентом так пожартуєш, але у 7 випадках з 10 допомагає налаштувати народ на забаву. Іноді потрібно провести лікбез що весілля то не поминки, і вас, гостей запросили аби ви веселилися, що людину яка не хоче бавитись ніякий клоун не забавить.

Роман - респект Вам за " подушки й перини і колискову " треба позичити в Вас собі на " озброєння ". Є на весіллі " контингент " , що дійсно важко "розрухати". Вже й середина весілля ( з шлюбу прийшли ) ти граєш, розпинаєшся, просиш :" Гостоньки дорогенькі бавтеся - завтра того не буде " і " ні в какую" . Половина салати мішає, половина ще щось замітає - решту прийшли і чекають команди " за стіл ", що наїстися. Скажу правду: рука сама до Асуса тягнеться, щоб якись іструментальний + включити. Я думаю що музикантів до роботи спонукають і присутні гості. Тяжко працювати, як на тебе дивляться як "складову забави" , одним словом , як на стілець до стола - мусиш бути.

А-ХА-ХА!!!!!!!!! Подушки, перини, колискова-бомба! Зрозуміло з тими що бавляться і цікавіше, і веселіше, і приємніше. Але як вгадати? Не спитаєш  коли домовляєшя: "А ваші гості добре бавляться?" Тут я цілком згідний, що є публіка і співоча, і до танцю, і до забави, а є ... самі знаєте. Наша специфіка праці, панове, це лотерея і з тим потрібно миритися, або сидіти вдома.

Панове, а ніхто і не казав що буде легко(я так завжди своїм підлеглим кажу щоб підбадьорити), тому у нашій справі потрібно уміти не тільки гарно грати і співати, а й вміти усе це подати, одним словом "лавірувати", але з гідністю та достоїнством, та ніколи, ні за яких обставин не опускатися нижче плінтуса. Пане SHARIK та Пане Ігор, дякую за сміх та респект, нехай вам цей жарт допоможе при нагоді, але нехай таких нагод у вас не буде. 

P.S. Шановне мистецьке товариство - тримайте хвост пістолетом!

На весіллях я замітив, що люди котрі за першим столом співають, то забава буде %90 це точно, а коли не співають - то важко сказати, доводиться спілкуватися з самими гостями про таке - сяке, щоб взнати, які саме люди на забаві!

Ну, ...   не знаю,  я так думаю , що все-таки треба  й навчитися  пускати вогень очима...  Не кожного ж гумором розбудиш ...  ?!.

На ютубі є ролики як люди вогонь пускають очами, точніше одним оком..., шоколадним!!! Може спробувати на забаві....!!!!

Думаю нема такої контори щоб не стикалася з вищезгаданною проблемою.Просто коли береш завдаток не рискуєш піднімати з замовником тему забав і тамади,по селах це не пройде! Там хочуть щоб пів весілля грати а пів показувати цирк,і чим тупіший і гидкіший тим краще,будуть замовляти! А ще іронія в тому що чим довший цирк тим легше на горло! Мені особисто якось принизливо з себе корчити поца, тай важко мені із зовнішністю Михайла Круга показувати клоуна,все одно не буде сприйматися народом.Та попри все це робити клоунаду мушу і буду,інакше завдатків не бачити,якби ти класно і професійно не співав! От динозаври не змогли адаптуватися і вимерли,а мавпи живі і здорові!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти