Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музикант, клоун чи блазень?
Музикант, клоун чи блазень?

п.Юрій ви не ображайтесь я ж жартував....

Юрик Шумчук, я не до того що в нас якось "лафовіше", а про факт. А заходи... Повірте, перейшов різне і "рекорд" під Самбором 5 і 6 год.  (був випадок на одному весіллі).

Доброго здоровя Всім!!! Перечитавши всі дописи, хочу дещо узагальнити. Про Біржу!!!  Невже форум не може бути своєрідною " Віртуальною Біржею", тут є все , якщо уважно читати, ( куплю - продам, обмін досвідом по апаратурі, інструментам, білий - чорний список, ціни, біржа праці  і т.д ) - кому потрібна інформація той її знайде. Колись за відсутності компютерів музиканти збирались і то в великих містах, тепер можна з теплої хати можна отримувати інформацію про все. Єдиний мінус - Живе Спілкування ( це то саме, що Жива музика). Але хто має можливість і бажання - той поїде і за сотні кілометрів. Агенції - не приживуться ( моя думка ). Хто має гроші -той має вибір. Система " Комплексного Харчування в Ресторанах"  - не прижилася. І ще раз до теми: " Швець - шиє, Кравець - крає, Музикант - грає!!!"  - і все.... Дивімся шановні, добре дивімся, щоб наша УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ -  тай не вилізла нам боком!!!

Досить хороша ідея щодо віртуальної біржі!

Але як то все правильно зробити?

Назаре нічим допомогти не можу. Я з "жилізом" на рівні користувача. Нехай до сеї справи підключаються фахівці!!!! Але як би все було при купці, то було би зручніше!!!!

Sharik, цілком підтримую думку. Бо по факту форум це і є біржа. Мені лише дуже шкода що така низька активність. Думаю є цікаві теми і в них могло б бути жвавіше обговорення.

Бо багато фанер, нема часу обговорювати:)

Максимально захід ми грали 7год. тамади не було, і я не провів жодного конкурсу чи забави, бо мені краще грати та співати, аніж щось там проводити. Та й на усіх весіллях, корпоративах та вечірках я не беру на себе функцію тамади, чи напів-тамади, бо не люблю лажатися(як відомо, щоб щось гарно зробити, то до того потрібно гарно підготуватися). Хоча іноді я працюю як тамада, або ведучий, але тоді я тільки ведучий. Один раз я мав нагоду відпрацювати і музикантом і тамадою, гроші за це взяв достойні. Так, відпрацював класно, замовник та люди були задоволені, а я, як з одного місця був вийнятий, і три дні після того не міг говорити.Тоді я і зрозумів- краще однією справою займатися перфектно, здоровіший будеш.

Минулого року мав я такий випадок.  Заїхавши на заправку , щоб заправити авто, зустрів я знайомого  ще з молодих літ. Привіталися , тай слово по слові поки машини заправляються.

     - Ну а ти ще по весіллях граєш ? -питає знайомий.

    - Так - відповідаю.

    -  А на .... таке-то число у вас вільно?

     - Так...

І тут почувши про весілля, з машини виходить дівчисько, я так зрозумів, що це донька мого знайомого. і питає в мене :

    -А що входить у вашу музику?

   - В нашу музику входить музика  - відповідаю їй.

   - А от  ...такі-то музиканти , ходять поміж столами роздають фантіки, зачитують грамоти....

   - Ну то чому ж ви їх не запросите ?

   - Вони погано співають.

   -  То найдіть кращих і найміть тамаду.

  - Ага..  вас не спитали ... а  ви знаєте скільки коштує тамада ?

  -....?!   Ну вибачте - кажу - я спішу.

Сів я в машину, і такий щасливий, що я поговорив з тим зухвалим дівчиськом, а то був би домовився з татом.  ....Попили б нам крові на тім весіллю, тай дістав би я від хлопців  "бамбулєй".

Колись по два дні грали і без тамади, народ веселився,  забавлявся ...   А тепер  "розпсючилися" ,  ні поспівати , ні потанцювати самі не можуть.

   ... ШОУ ЇМ ПОДАВАЙ !!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти