Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музикант, клоун чи блазень?
Музикант, клоун чи блазень?

Маєте таки рацію, Музикант повинен грати!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ніхто ж неставить під сумнів що льотчик має літати.......

> Ніхто переважно (на мою думку!) не бере додаткового гонорару за ведення і проведення ігор і конкурсів. Це все йде, як тепер кажуть, БОНУСОМ

 

Ми беремо! За саму музику одна ціна, з забавками інша, з веденням теж інша!

Назар, я трохи не так мабудь сформулював. Послуги ведучого-тамади коштують приблизно стільки ж скільки послуги музикантів. Виконуючи ведення і проводячи конкурси музики беруть подвійну платню?

На рахунок походів за столи-я вважаю це лишнім.Гості за столами повинні їсти, пити, гукати молодим ГІРКО і співити свої застільні пісні.Ми не повинні їм заважати.А на рахунок зробити під час танців пару-трійку хороших конкурсів(якщо немає ведучого)-так цеж ми робимо для себе невеликий відпочинок,адже відіграти захід у 3-4 години без перерви не так і легко.

Як я вас розумію, такі важко ту кнопку PLAY цикати , нераз буває аж мозолі понатираю

Юрик Шумчук, в моєму регіоні заходи переважно 2год. Кілька разів робив "хронометраж", то виходило коло 6год. за весілля. Крім того є регіональні традиції. І приїхавши кудись мусиш з ними рахуватись. А на питання в заголовку теми моя відповідь: ШОУМЕН. Слово закордонне, але відображає сутність. Ми повинні веселити, бавити людей. От як хто себе ким чує в цьому амплуа, це вже його справа. Вже говорив, весілля - весело, веселитись, веселити.

Усім привіт, шкода що запізно долучився до обговорення. Що до теми, то все залежить від того, як ви домовитесь з замовником, на скільки точно обговорите свої обов"язки. І якщо на весіллі підходить смола та просить у мене "циганів з ведмедем який грає на балалайці" то я його різко відправляю до замовника, і все стає на свої місця. 

Вітання! По темі - Музикант, клоун чи блазень? відповідь -  можна бути любим вище перерахованим, все залежитьвід гідності, скупості, самооцінки. Знаю музиканта, що грав на саксофоні стоячи на барні стійці... За гроші... А інший мій друг принципово  не проводить ігри, вважає, що це обов'язок тамади. Особисто ми ігри проводимо, і між столи ходимо але якщо публіка відповідає взаємністю, тобто співає і веселиться. Тоді саме і задоволення від роботи отримуєш, і побути блазнем не в западло(вибачайте за жаргон).

Пане Роман правельно ви то пишете. от тільки поготьтесь що класно коли на забаві всетаки є присутній тамада
(профіі) .який займається своєю роботою а ви своєю.Тоді і ви зусереджені на своїй роботі і іншим даєте можливість на хліб заробити.А то, скажу з власного досвіду. оте намагання музик зробити всю роботу і заробити всі гроші , в 90% випадків виглядає по меншій мірі смішно і наївно а деколи і відверто роздражає. Я незнаю як у вас але у нас є такі хлопаки які за те щоб їх покликали на весілля готові і картоплю на кухні чистити і тарілки мити ,чесно скажу трішки то все мене вже дістало....

До Богдана Луковського-друже-не треба так часто тикати пальцем, ато можна крім мозолів і ще щось натерти.А на рахунок часу скільки триває танцювальний захід-то це залежить від того наскільки швидко впораються господині.Я згоден з Ігорем Гарвасом(до речі моє прізвище Шумчук )-в ресторані або в барі захід триває 1,5-2год.А от на селах частенько доводиться грати і по 3-4 години.І до того ж по 3 заходи .І не залежно від того чи нажимаєш кнопку PLAY чи просто граєш-все одно співати треба,а значить і працювати.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти