Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музикант, клоун чи блазень?
Музикант, клоун чи блазень?

п.Ростислав ви також звичайно праві, зарас сам активно працюю над створенням своєї власної агенції з організації святкувань і бенкетів ,бачу за цим майбутнє
 

Ростислав, все так. Але замовники хочуть мати "три в одному" в ціні одного. А музиканти хочуть бути "агенцією" - приїхати автівкою з причепою, або бусом, поставити 2 сателіти, 2 ноути, клаву-"меблі"+прочитати поздоровлення і т.ін. з "папірчика"+провести кілька банальних ігор і взяти за це винагороду. Але тут виникає один нюанс! Щоб надавати такі "послуги" потрібно цілком небагато: зайти на ресурс, зкачати фонограми, виписати сценарії і ігри і ВПЕРЕД. Тобто музичним супроводом, як тепер говорять, може займатись будь-хто! Не потрібно зараз кваліфікації щоб це все зробити. Потрібен лише час на зкачування фонограм. Та навіть і часу на це не потрібно! Фонограми "за так" тепер будь-хто може дати. Для виконання сьогоднішніх завдань не потрібно жодної кваліфікації. Саме головне це вміння взяти роботу. Про яку кваліфікацію можна говорити коли марші "грає" ноут, спів з "папірчика", бо слів народних пісень і кількох шлягерів вже не можуть запам'ятати. Потім якщо є хто з акордеоном, чи баяном, то вперед за столи - кілька застільних пісень заакомпонували. Все! Газда давайте гроші! І сума немаленька на сьогоднішній кризовий час вимагається. Одному за добу мало не місячна оплата в інших галузях. Це голі цифри, панове, не більше. Звісно що охочих заробити в нашій сфері зараз побільшало. А чому б і ні. І йде і буде йти тенденція до зниження тарифів, тому що кваліфікація на рівні плінтуса. На будові цегляну стіну вибудує лише майстер який має навики і отримує за це добру платню.  За "навики" співу під фонограми і проведення "бородатих" ігор і конкурсів ми отримуєм винагороду. Хто яку.

На рахунок агенції маю власний досвід. Пробував. Результат "0". Причина мабудь полягає в тому що коли виводиться загальну цифру, то в замовників "очі на лобі". Хоча якщо окремо замовляти, то виходить ще дорожче. І це не тема цього топіку. Соррі за оф топ.

Так на рахунок агенції відчуваю камінь в свій городПояснюю: під агенцією я мав на увазі не те як ви кажете, пару фонограм , заюзаний сценарій з папірця і відерко понтів , а обєднання групи людей ,профі своєєї справи, таких як музики, тамада, піротехники, кухарі ,акробати. елюзіоністи ,і тд., в одну компанію яка буде робити свято з нуля.Думаю такий підхід надасть позитивний результат ,знаю людей які готові за це платити......

А що до теми тоя вже висловився музикантів зарас нема, все більше клоунів і я в тім числі

Богдане, загалом агенції вже існують. І якщо називати речі своїми іменами, то це звичайні посередники, які надають можливість заробити музикантам, фотографам, відеооператорам, оформлювачам інтер'єрів. Лише винагороду пропонують нижчу ніж поокремо виконавці цих послуг вимагають. Не хочуть музиканти, чи ведучі отримувати менший гонорар через агенцію, ніж безпосередньо з замовника. Та і ввашому варіанті нема шансів вибору замовнику. А тепер за свої гроші замовник хоче вибирати. Ну не схоче він вашого флтлграфа, чи музик, то як далі? Як підтвердження моєї тези, то факт що власники закладів тепер майже не обстоюють своїх музикантів при домовлянні замовника перед весіллям.

Знаю але якщо агенція буде моя яж себе необіжута і в моїх краях якщо мені щось вийде то моя буде першою

 


Віктору -респект за тему! Хлопці,про що Ви говорите?" Ведення- не ведення весілля".Для чого тамада?Висновок- "біржі"-немає!!! І це в наших руках!!! Замовили таку ціну на сезон-і баста! Розумію,що важко розбиратись з такими проблемами,але потрібно! В своєму регіоні постараюсь зібрати "біржу"..Знаю,що багато знайдеться "штрейкбрехерів",але з цього треба починати.Вибачте,може, не в тему.А то хтось переодягається,а хтось ні-"полная хрень"...

Василь, ніякою "біржею" не заставите ви тримати високі ціни. Ціни ще вниз полізуть! Причина проста - спів під фонограму стільки вартує, а може і менше. Дивіться реально на питання. Ніякої особливої кваліфікації не потрібно щоб натиснути кнопку "плей" і співати. Як доказ - рівень виконання цього діла. А раз робота некваліфікована, то й відповідно буде оплачуватись. Закон економіки! А Ви все "біржа, біржа!" Вихід бути "нагорі" один - живе виконання. Що не під силу переважній більшості. І ніякого "ведення" не потрібно в тому випадку. З справжнім виконанням вже можна і диктувати умови, а "біржа-батіг"... Даруйте, смішно.

Я з Вами не згоден,п.Ігоре."Біржа-не батіг,"а розмова буде з музикантами,які себе поважають.Нічого собі! Спів під фонограму-це просто так?Нічого собі- кваліфікаціїї не потребує...Ну  Ви і даєте...

Василь, я не проти спілкування між музикантами. Моя думка така що ціни на послуги формуються за ринковими принципами і ніяка монополізація тут не допоможе. Прикрутивши емблему "BMW" на "Ланос" ми нічого не змінимо. Знову таки це моя особиста думка, як я бачу і розумію. Я її нікому не нав'язую і не претендую на єдиновірне тільки моє бачення в цьому аспекті. Рівень виконання що мені доводиться бачити, переважно низький. Про яку кваліфікацію можна говорити, коли типова в нас картина на весіллі: стоять дві особи в вишитих строях, при них самограй, в руках гітара, сакс, або інші варіанти. Поставивши "гламурно" на фабричну підставку ноут, чи два, тупо читаючи слова, як диванний караокєр, співають під інкубаторні фонограми з нету. Може мої слова кого і зачіплять, але так є. Ми всі про це знаємо, але цнотливо вдаємо що ми які інші. "Компромат" - безліч роликів в мережі. Більшість з них має статус демо "живої" (?!) музики. Панове, КОРОЛЬ ГОЛИЙ! 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти