Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » КОЛНГИ ЩО КРАЩЕ ВЗЯТИ З МІКШЕРА Soundcraft efx8 чи YAMAHA MG 12XU
КОЛНГИ ЩО КРАЩЕ ВЗЯТИ З МІКШЕРА Soundcraft efx8 чи YAMAHA MG 12XU

КОЛЕГИ ЩО КРАЩЕ ВЗЯТИ З МІКШЕРА SOUNDCRAFT EFX8 ЧИ YAMAHA MG12XU

Без різниці. Реально краще взяти Soundcraft ui12 або behringer xr12

Ні те, ні те.  Soundcraft FX8, англієць.

Навіть англієць саундкрафт фх8 - повна кака відносно цифрових саундкрафта юі12 або берінджера хр 12)))

Soundcraft ui12 або behringer xr12 самі бюджетні цифровички з купою незручностей не можуть рівнятися по звуку навіть з середнім класом аналогових пультів, тим більше з Soundcraft FX

Юра - а ти сам пробував? Я добре знаю фх8 - хороший якісний пульт на відміну від нових аналогових пультів. Але він в глибокій дупі відносно цих найбюджетніших цифровичків. Але нічого дивного чути таке - ти також нахвалюєш пульти Мекі профх - які сам виробник визнав невдалими.

Мекі профх це варіант бюджетний  але кращий від багатьох бюджетних такої самої ціни.

Soundcraft FX8  як пульт  це вже не є дешевий бюджетний варіант.  Він наскільки памятаю колись коштував  близько 700$

https://www.thomann.de/gb/soundcraft_ui12.htm  -   Mackie PROFX12v2   €279

https://www.thomann.de/gb/mackie_profx12v2.htm?ref=search_prv_8             Ui12  - €279

Все має свою ціну,  і відносно  ціни вимірюється якість товару Mackie PROFX12v2  по ціні такий самий як  Ui12/

Ui12 по звуку звучить як бюджетна лінійка від Soundcraft EPM і має ще трохи дешевих компютерних плагінів.

Якщо хочете нормальну цифру то готуйтеся заплатити від 1500$ баксів

 

 

 

 

 

 

Юра - знаю що ти компетентний музикант але деякі речі про апаратуру ти пишеш не грамотно - в мене навіть склалося враження що навмисно. Наприклад - не треба говорити дурниць - в бюджетних аналогових пультах - основна вартість - це комплектуючі. Тому прирівнювати Мекі профх до саундкрафта юі чи берінджера хр - дуже смішно. Мекі профх та саундкрафти серій емп та ефх - вони не вартують навіть уваги в свою сторону - повний шлак, як по звуку так і по надійності. Дуже добре знаю фх8 - неодноразово працював і на фх8 і на фх16 - як для аналогових пультів серія фх дуже хороша. Але ще раз повторюю - щоб оцінювати саундкрафт юі - треба на ньому попрацювати. Якщо брати якість звуку - саундкрафт юі має єдиний недолік - він шумить, але під час роботи шуму не чути. По чистоті, прозорості та деталізації міксу - цифра юі реально краща від аналогового фх8. Якість та можливості ефектів в юі також на голову вище. А можливості та функціонал навіть нема мови - небо і земля. Це моя особиста думка та думка людей та професійних музикантів та звукачів яким я довіряю. Чим фх8 кращий? Хочу почути аргументи, а не порівняння ціни. Якщо працювати як більшість: 1 - або топи включені паралельно з сабвуферами на один підсилювач через якийсь там десь в когось куплений ніби сабвуферний фільтр 2 - або самопальні топи в основному з 15" динаміком або навіть з двома зроблені самостійно без розрахунків і всіх необхідних вимірювань. 3 - або в добрій частині випадків несфазованій акустиці, або акустичними кабелями з "продовжувачів" з січенням 2 по 0,5мм2. - НЕМАЄ ЗНАЧЕННЯ ЯКИЙ ПУЛЬТ ЧИ САУНДКРАФТИ, МЕКІ, ЧИ АЛЕНХІТИ АБО ЯМАХИ - З КАКИ ЦУКЕРКУ НЕ ЗРОБИШ. Частина лабухів навіть не знає що таке параметричний чи напівпараметричний еквалайзер на мікрофонному вході пульта і для чого він зроблений. Частина лабухів думає що пара фейдерів підгруп з написом "sub" - це фейдери сабвуферних виходів з пульта.

Шановний stepan_giga, чи варто, на Вашу думку, замінити мікшер Roland VM на UI12? По ціні вони майже однакові, при тому що Roland б/в а UI12 новий...

la1la2buh3buh4 - все залежить від задач - якщо роланд Вас влаштовує якістю звучання та ефектів. Якщо вистачає компресії тільки на 2-х каналах. Якщо еквалайзер на мікрофоних та лінійних входах з одною повністю параметричною серединою і напівпараметричними "верхом і низом" дозволяє Вам добитися потрібної якості звуку. Якщо для роботи Вам немає потреби в еквалізації на мастері та ауксах - то смислу міняти немає. Роланд вм3100 про - дуже хороший пульт його плюси - відносно аналогових пультів - якість звуку, пара повноцінних компресорів, пара повноцінних ефектів які повністю редагуються по 15 параметрах, присутній стереодилей, компактні розміри. Переваги перед саундкрафт юі та берінджером хр - реальні фейдери та енкодери. Мінуси - відсутність еквалайзерів на мастері та ауксах, лише 2 компресори, лише 3 точки еквалізації на мікрофоних та лінійних входах з тільки одною повністю параметричною серединою, відсутність кнопки ТАП, відсутність можливості мютування ефектів одною кнопкою. Мені ефекти в роланді подобаються більше ніж саундкрафті юі - наприклад в юі нема стереодилея але є повноцінний еквалайзер на "реверах". Тобто все залежить від Ваших потреб. Я з роланда перейшов на саундкрафт юі - планую купити ще берінджер хр. Берінджер хр лише один раз чув як звучить - мені сподобалося - рулілка трохи складніша ніж в саундкрафті, але функціональніша.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти